8 نکته ی طلایی

با اینکه ماهیت این بیزنس بسیار ساده به نظر میرسد ولی نکاتی وجود دارد که نادیده گرفتن آنها باعث شکست شما در این بیزنس خواهد شد . اینکه چه استراتژی ای برای پیشبرد سرمایه گذاری در هرکار و مخصوصا این بیزینس بکار ببریم بسیار حائز اهمیت است. آنچه آموخته ایم و تجربه کرده ایم در این پست در اختیار شما میگذاریم تا شما هم طعم موفقیت در این بیزنس را تجربه کنید.

نکته طلایی اول: برای شروع این بیزنس به هیچ وجه از اموال خود چیزی را نفروشید و یا اقدام به گرفتن قرض یا وام نکنید. نیازی به این کارها نیست، حتی با 20 دلار هم میتوان این بیزنس را استارت زد و رفته رفته آنرا گسترش داد، به سرمایه افزود و در مدتی معقول سررمایه را چندبرابر کرد . شاید باور نکنید ولی سرمایه ی اولیه شخص خودم برای شروع این کار تها 70 دلار بود.

نکته طلایی دوم: پروژه ها و پلن هایی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید که بازپرداخت کمتری دارند و سود پرداختی آنها مقول است این پروژه ها دوام بیشتری داشته و شما را بهتر به سود میرسانند. قبل از سرمایه گذاری در هر پروژه، حساب کنید اگر 100 دلار سرمایه گذاری شما بیش از 40 یا 50 دلار در ماه سود آوری دارد، این پروژه دوام زیادی ندارد و زودتر از پروژه ای که ماهانه 30 تا 35 دلار در ازای 100 دلار سود آوری دارد غیرفعال خواهد شد. البته پروژه ها و کمپانی های بسیار قوی معمولا عمر بالای یکسال یا دو سال دارند . که ما در اینجا پروژه های با دوام بالاتر و کمپانی و شرکت های عمر بالا را معرفی میکنیم تا کار برای همه راحت تر باشد .

نکته طلایی سوم: عمر هیچ پروژه ای به طور دقیق مشخص نیست اما مواردی هم هست که پروژه ها طول عمر بالایی دارند و بیش از ۲۰۰ روز یا ۴۰۰ روز است که فعال هستند معمولا این پروژه ها بسیار قوی هستند و مدت بسیار زیادی دوام خواهند داشت و اگر دقت کنید میبینید که سود پرداختی آنها معقول است. این دسته از پروژه ها، پروژه های خوبی هستند که برای دوره های متوالی میتوانید روی آنها حساب کنید و سودی مستمر را برای مدت طولانی ازآنها دریافت کنید ، و سود خود را دوباره در پروژه ای دیگر سرمایه گذاری کنید و یا آن را دریافت و خرج کنید و لذت ببرید .

نکته طلایی چهارم: همه ی تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید. از اصول مدیریت صحیح سرمایه همواره همیشه استفاده کنید خصوصا در این بیزینس که بیشترین جواب را میدهد و فوق العاده سودمند خاهد بود . همیشه برای خود چند سبد سرمایه گذاری داشته باشید .
بطور مثال اگر قصد دارید با کلا 100 دلار وارد این بیزنس شوید، همه ی 100 دلار را در یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. میتوانید سرمایه خود را به پنج قسمت 20 دلاری یا ۴ قسمت 25 دلاری تقسیم کنید و آنرا در ۵ یا ۴ پروژه مختلف سرمایه گذاری کنید. هیچ پروژه ای حتی بهترین پروژه ها ابدی نیستند حتی بزرگترین بازار مالی جهان (والستیریت) هم روزی سقوط کرد . امکان اینکه پروژه ها به اتمام برسند وجود دارد ، ولی با استفاده و عمل به توصیه ها تا قبل از اتمام پروژه ها اصل سرمایه را به اضافه مبلغ سودی معقول و قابل توجه خارج کرده اید و وارد پروژه های بهتر دیگر میشوید و همینطور به سرمایه خود می افزایید .این بیزنس طوری ست که اگر پنج تخم مرغ میاورید یکی از آنها خواهد شکست و چهار تای دیگر جوجه خواهند شد ، به همین راحتی با بهترین شیوه ی ابتداییِ مدیریت سرمایه هر ماه و هر سال بر سرمایه ای که به این کار وارد کرده اید می افزایید .
طبیعیست هر شخص به اندازه ای که وارد میکند سود بیشتر یا کمتری میبرد .
بعضی توان مالی بیشتر و قدرت ریسکشان قوی تر است و با 5000 دلار یا 1000 دلار وارد این بیزینس جهانی میشوند برخی هم با 500 دلار یا حتی 20 دلار .
پس از حرفه ای شدن در این راه یاد میگیرید که در کوتاهترین زمان هر سرمایه ای که به این بیزینس وارد میکنید را دو یا چند برابر کنید .

نکته طلایی پنجم: پلن های کوتاه مدت تر با سود کمتر و بازپرداخت روزانه بسیار مناسب تر از پلن هایی هستند که مدتشان طولانی تر و سودشان بیشتر است ولی بازپرداختشان آخر دوره میباشد. پلن هایی را انتخاب کنید که ظرف مدتی کوتاه به اصل سرمایه خود برسید و پس از آن هر چه دریافت میکنید سود شما باشد . توصیه میشود بیشتر از پلنهای پیشنهادی شامحسن در پروژه ها استفاده کنید.

نکته طلایی ششم: حتما و حتما هر روز موجودی بالانس اکانت خود را برداشت کنید و نگذارید انباشته شود. هر روز و هر زمان که به حد اقل برداشت رسیدید سود خود را به حساب ارزی خود منتقل کنید تا درصد حفظ امنیت سرمایه شما بیشتر باشد پس نگذارید مبلغی که میتوانید برداشت کنید در بالانس اکانت شما باقی بماند حتی اگر این مبلغ خیلی کم است آن را هر روز برداشت کنید.
و در صورت تمایل و ادامه ی کار پروژه ها دوباره اقدام به واریز و سرمایه گذاری مجدد کنید .

نکته طلایی هفتم: و اما حائز اهمیت ترین نکته، سرمایه گذاری مجدد است. شاید بگویید خب من با 20 دلار وارد فلان پروژه میشوم و دوره ی بعدی سرمایه گذاری ام را به ۳۰ دلار افزایش میدهم و دوره ی بعد ۵۰ دلار سرمایه گذاری میکنم. دقیقا همینجاست که شما مرتکب بزرگترین اشتباه خود میشوید. اتفاقا شما باید برعکس عمل کنید و همیشه استراتژی خروج سرمایه را پیش بگیرید، از قوانین ۷۰ به ۳۰ استفاده کنید بنابراین به طور مثال با 100 دلار وارد میشوید پس از پایان دوره 100دلار شما به 120 دلار افزایش پیدا خواهد کرد ، این بار 50 دلار ازین پروژه خارج کنید و با 70 دلار دیگر برای یک دوره ی دیگر قرار داد خود را تمدید کنید تا پایان این دوره 70 دلار شما به 84 دلار تبدیل شده ، همه ی جوانب را بسنجید و اگر به این نتیجه رسیدید که پروژه یک یا چند دوره ی دیگر هم دوام میاورد این بار 44دلار دیگر خارج و 40 دلار سرمایه گذاری مجدد کنید و دوره ی بعد 20 دلار و نهایتا از آن پروژه خارج شوید و وارد پروژه بهتر بعدی شوید. البته استثنا هم وجود دارد و پروژه های خوبی هستند که بالای ۲۰۰ یا بالای ۴۰۰ روز از شروع آنها گذشته و جای افزایش سرمایه دارند با این حال در این موارد هم اگر میخواهید افزایش سرمایه دهید با احتیاط عمل کنید . و استراتژی خود را داشته باشید .

نکته طلایی هشتم: در طول پروژه ها به نشانه ها توجه کنید. بطور مثال وقتی از مدیر پروژه ایمیلی دریافت میکنید مبنی بر رونمایی از یک پلن با سود خیلی بالا در مدتی بسیار کوتاه و یا آفرهای آنچنانی دیگر، بدانید این پروژه رو به اتمام است و مدیر پروژه میخواهد در روزهای انتهایی سرمایه ی بیشتری جذب نماید و ظرف روزهای آینده حتما پروژه غیرفعال خواهد شد. بنابراین به هیچ وجه در این وضعیت اقدام به سرمایه گذاری مجدد نکنید و برعکس تا میتوانید قبل از اتمام پروژه برداشت بزنید. یا مثلا وقتی میبینید سایت پروژه ای یک مینتننس انجام میدهد یا سرور خود را قوی تر میکند و در شهرها و کشورهای جدید دفتر ثبت میکند و کار خود را گسترش میدهد و کشورهای بیشتری در این پروژه و شرکت ها سرمایه گذری میکند و حجم بسیار بالا و رو به رشد جذب سرمایه دارد اینها نشانه های خوبی است و این امید را میدهد که این پروژه حداقل برای یک یا چند دوره ی دیگر ثبات خواهد داشت .
برای بروز بودن اطلاعات خود در زمینه ی پروژه ها به کانال تلگرام مخصوص اینوست ما بپیوندید تا از آخرین اطلاعات و خبرها در مورد پروژه ها آگاه شوید .

چنانچه هر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید بروی آیکون آبی رنگ گفتگو در پایین صفحات سایت کلیک نمایید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد یا در پشتیبانی از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید در اولین فرصت شمارا راهنمایی خواهیم کرد .

یک نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *