راهنمای گام به گام

ماهیت انجام این بیزنس بسیار ساده است و چند مرحله ی ساده را شامل میشود ولی اینکه با چه استراتژی ای پیش برویم که همیشه برنده باشیم ، سرمایه خود را داعم افزایش و درآمدی مستمر ایجاد کنیم، نکاتی کلیدی را شامل میشود که در این پست قصد توضیح آنها را نداریم . در این پست مراحل انجام این بیزنس را به شما آموزش خواهیم داد و در پستی دیگر نکات کلیدی موفقیت در این بیزنس ، را بطور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

گام اول: قبل از هر چیز نیاز به یک یا دو حساب ارزی اینترنتی داریم . متداول ترین حسابی که در اکثر پروژه ها مورد قبول است و واریز و برداشت و تبدیل به تومان کردن آن ساده است، حساب پرفکت مانی ست. پرفکت مانی یک بانک آنلاین جهانی میباشد که با ایرانی ها مشکلی ندارد و فقط اجازه استفاده از خدمات بانکی را به آمریکاییها نمیدهد .

ابتدا واردسایت PerfectMoney شوید .
و نهایتا ثبت نام نموده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. آموزش بازکردن و کار با سایت پرفکت مانی را در پست دیگرِ سایت بصورت ویدیویی قرار داده شده است .
(توجه: برای ورود به سایت پرفکت مانی نیازی به وی پی ان نیست ولی اگر از وی پی ان استفاده میکنید با لوکیشن آمریکا اجازه ی ورود نمیدهد .

گام دوم: حال باید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید . صرافیهای آنلاین و معتبر زیادی در اینترنت وجود دارند که خرید وفروش دلار پرفک مانی و انواع ارزهای الکترونیکی و دیجیتالی را انجام میدهند. به یکی از صرافیهای آنلاین معتبر ایرانی(،صرافی پیشنهادی  ShaBitex.com ) مراجعه کنید ، در سایت صرافی ثبت نام کنید ، و حساب کاربری خود را وریفای کنید . و اقدام به خرید دلار به تعداد دلخواه کنید و حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید .
گام سوم: به مرحله ی انتخاب پروژه رسیدیم. به صفحه ی پروژه های فعال بروید، در مورد پروژه های فعال کسب اطلاعات کنید و پس از مطالعه ی دقیق و بررسی کامل و دیدن آموزش مربوطه، پروژه ای که میخواهید در آن سرمایه گذاری کنید انتخاب نمایید. با کلیک بروی تصویر پروژه و یا بنر معرفی هر پروژه وارد سایت آن خواهید شد. ثبت نام کنید و در پلنی که مایل هستید سرمایه گذاری کنید.

گام چهارم: سود سرمایه گذاری شما بصورت روزانه در اکانت بالانس شما ظاهر خواهد شد که هر روز اقدام به برداشت آن خواهید کرد و به حساب پرفکت مانی خود انتقال میدهید تا هروقت خاستید دلار خود را تبدیل به تومان کنید و یا در پروژه ها و شرکتهای دیگر ثبت نام کنید و سود خود را افزایش دهید .

گام پنجم: تبدیل به تومان کردن موجودی حسابتان در پرفکت مانی هم بسیار ساده ست، کافیست به هر میزان که میخواهید دلارتان را تبدیل به تومان کنید ، به سایت صرافی آنلایتی که ثبت نام کرده اید بروید دلار خود را به حساب صرافی منتقل کنید ، تا در کمترین مدت به کارت بانکی شما معادل ریالی دلارتان واریز شود .
( نحوه ی فروش به صرافی آنلاین بسیار ساده هست که در خود صرافیها همه چیز گویاست)

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد .

توجه داشته باشید که
هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست .

با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری (ریسک داری) سود کرد و به سرمایه افزود .

در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودش است

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *