راهنمای گام به گام

ماهیت انجام این بیزنس بسیار ساده است و چند مرحله ی ساده را شامل میشود ولی اینکه با چه استراتژی ای پیش برویم که همیشه برنده باشیم ، سرمایه خود را داعم افزایش و درآمدی مستمر ایجاد کنیم، نکاتی کلیدی را شامل میشود که در این پست قصد توضیح آنها را نداریم . در این پست مراحل انجام این بیزنس را به شما آموزش خواهیم داد و در پستی دیگر نکات کلیدی موفقیت در این بیزنس ، را بطور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

گام اول: قبل از هر چیز نیاز به یک یا دو حساب ارزی اینترنتی داریم . متداول ترین ارزی که در اکثر پروژه ها مورد قبول است و واریز و برداشت و تبدیل به تومان کردن آن ساده است، ارز های تتر ، بیت کوین ، دوجکوین و ترون ست. البته میتوانید از حساب ارزی پرفکت مانی هم استفاده کنید.

ابتدا یک کیف پول تراست ولت یا ترون لینک میسازید.
و نهایتا با یکی از ارز های دلخواه که در پروژه ها قابل واریز و برداشت است مانند تتر و ترون
میتوانیم اقدام به سرمایه‌گذاری در پروزه ها بکنیم.
اموزش ساخت کیف پول تراست ولت را در این پست میتوانید به صورت ویدیوی مشاهده کنید

آموزش ساخت کیف پول تراست ولت

 

گام دوم: حال باید کیف پول تراست ولت خود را با تتر ، ترون یا ارز دلخواه شارژکنید کنید . صرافیهای آنلاین و معتبر زیادی در اینترنت وجود دارند که خرید وفروش تتر و ارز های دیجیتال انجام میدهند. به یکی از صرافیهای آنلاین معتبر ایرانی(،صرافی پیشنهادی  Nobitex.ir ) مراجعه کنید ، در سایت صرافی ثبت نام کنید ، و حساب کاربری خود را وریفای کنید . و اقدام به خرید دلار به تعداد دلخواه کنید و تراست ولت خود را شارژ کنید .
گام سوم: به مرحله ی انتخاب پروژه رسیدیم. به صفحه ی پروژه های فعال بروید، در مورد پروژه های فعال کسب اطلاعات کنید و پس از مطالعه ی دقیق و بررسی کامل و دیدن آموزش مربوطه، پروژه ای که میخواهید در آن سرمایه گذاری کنید انتخاب نمایید. با کلیک بروی تصویر پروژه و یا بنر معرفی هر پروژه وارد سایت آن خواهید شد. ثبت نام کنید و در پلنی که مایل هستید سرمایه گذاری کنید.

گام چهارم: سود سرمایه گذاری شما بصورت روزانه در اکانت بالانس شما ظاهر خواهد شد که هر روز اقدام به برداشت آن خواهید کرد و به حساب پرفکت مانی خود انتقال میدهید تا هروقت خاستید دلار خود را تبدیل به تومان کنید و یا در پروژه ها و شرکتهای دیگر ثبت نام کنید و سود خود را افزایش دهید .

گام پنجم: تبدیل به تومان کردن موجودی حسابتان در پرفکت مانی هم بسیار ساده ست، کافیست به هر میزان که میخواهید دلارتان را تبدیل به تومان کنید ، به سایت صرافی آنلایتی که ثبت نام کرده اید بروید دلار خود را به حساب صرافی منتقل کنید ، تا در کمترین مدت به کارت بانکی شما معادل ریالی دلارتان واریز شود .
( نحوه ی فروش به صرافی آنلاین بسیار ساده هست که در خود صرافیها همه چیز گویاست)

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد .

توجه داشته باشید که
هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست .

با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری (ریسک داری) سود کرد و به سرمایه افزود .

در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودش است

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *