برای اولین بار توکن سوزی لونا کلاسیک در بایننس به زیر 1 میلیارد توکن رسید!

بایننس 796 میلیون توکن لونا کلاسیک (LUNC) را در سیزدهمین مرحله از مکانیزم توکن سوزی لونا کلاسیک از بین برد که برای اولین بار به زیر 1 میلیارد رسید.

بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان بایننس، 796 میلیون توکن لونا کلاسیک (LUNC) را در سیزدهمین مرحله از مکانیسم توکن سوزی لونا کلاسیک از بین برد. LUNC سوزانده شده توسط صرافی کریپتو تا به امروز به نزدیک به 37 میلیارد رسیده است که کل لونا کلاسیک سوزانده شده توسط جامعه از 74 میلیارد فراتر رفته است. معامله گران بلافاصله به آخرین توکن سوزی لونا کلاسیک در بایننس واکنش نشان دادند و در حال حاضر قیمت تقریبا 3 درصد کاهش یافته است.

بایننس 796 میلیون توکن LUNC سوزاند!

صرافی ارز دیجیتال بایننس 796 میلیون توکن لونا کلاسیک (LUNC) را به آدرس کیف پول مرده ارسال کرد تا به کاهش عرضه LUNC در گردش، طبق تراکنش در 1 سپتامبر کمک کند. این همچنین شامل کارمزد تراکنش 3.98 میلیون LUNC است.

لازم به ذکر است که سیزدهمین مرحله از مکانیسم توکن سوزی لونا کلاسیک برای دوره زمانی 31 جولای تا 30 آگوست 2023 است. بایننس در این مرحله، در مجموع نزدیک به 37 میلیارد توکن لونا کلاسیک را از کارمزد معاملات در جفت معاملات اسپات و مارجین LUNC سوزاند.

ماه گذشته، بایننس 1.41 میلیارد توکن لونا کلاسیک (LUNC) را سوزاند. نرخ توکن سوزی در بحبوحه FUD، استعفای مدیر پروژه L1TF LuncBurnArmy و توسعه دهنده Fragwuerdig و کاهش حجم معاملات LUNC به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در همین حال، جامعه در مجموع 74.22 میلیارد توکن LUNC را سوزانده است. اعتبار سنجی DFLunc و پروژه TerraCasino تنها مشارکت کنندگان اصلی در این مرحله از توکن سوزی لونا کلاسیک هستند. همچنین، تمرکز جامعه از LUNC به USTC repeg تغییر کرده است و باعث کاهش معاملات LUNC شده است.

همچنین بخوانید: پرواز قیمت بیت کوین به 28 هزار دلار؟ بیت کوین چه زمانی از طولانی ترین بازار نزولی خود خارج می شود؟

برخی از اعضای جامعه برای اولین بار به کاهش میزان توکن سوزی LUNC در بایننس به زیر 1 میلیارد واکنش نشان دادند. با این حال، اکثر اعضای جامعه به این اتفاق واکنش مثبت نشان دادند.

واکنش قیمت لونا کلاسیک و USTC

توکن‌های اکوسیستم لونا کلاسیک در ماه گذشته به طور قابل‌ توجهی سقوط کردند، به طوری که لونا کلاسیک 22 درصد و استیبل کوین USTC به میزان 16 درصد کاهش یافت. فروش در بازار گسترده تر کریپتو باعث شد که قیمت های LUNC و USTC تحت فشار باقی بمانند.

لونا کلاسیک 1 دلاری در راه است؟ | احتمال یک دلاری شدن قیمت LUNC

قیمت LUNC پس از توکن سوزی بایننس 1% افزایش یافت، اما همچنان در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است و قیمت در حال حاضر 0.000060 دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 0.0000612 دلار و 0.0000644 دلار است.

در همین حال، قیمت USTC نیز در 24 ساعت گذشته 4 درصد سقوط کرد و قیمت در حال حاضر با 0.011 دلار معامله می شود. با این حال، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 150 درصد افزایش یافته است.

منبع: کوین گیپ

 

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *