توقف ضرب استیبل کوین ترا برای احیا لونا کلاسیک | USTC به یک دلار باز میگردد!

جامعه لونا کلاسیک از پیشنهاد توقف ضرب کردن USTC و سوزاندن آن برای بازگرداندن پایداری استیبل کوین ترا با دلار آمریکا و احیا LUNC، حمایت می کند.

انجمن Terra Luna Classic در حال حاضر در حال رای گیری در مورد پیشنهادی برای توقف ضرب استیبل کوین USTC است. در حالی که جامعه به دنبال بازگرداندن استیبل کوین USTC به 1 دلار و احیای LUNC است، این پیشنهاد راه را برای پلتفرم هایی مانند صرافی ارز دیجیتال بایننس باز می کند تا شروع به توکن سوزی USTC کنند و بدانند ضرب استیبل کوین ترا به پایان رسیده است.

پیشنهاد جامعه لونا کلاسیک برای توقف ضرب USTC

پیشنهاد 11776 “توقف ضرب USTC” برای رای گیری ارائه شده است. هدف آن متوقف کردن ضرب و مینت استیبل کوین USTC بدون تأیید انجمن Terra Classic است. با این حال، برخی از اعضا جامعه لونا کلاسیک ادعا می کنند که این پیشنهاد بدون بحث در انجمنی که دیدگاه مشترکی دارند، ارائه شده است.

این پیشنهاد همچنین از مواردی مانند تبدیل xUST به USTC، محافظت از جامعه و سرمایه گذاران خارجی که در سوزاندن USTC شرکت می کنند را متوقف و جلوگیری می کند. در همین حال، تیم Algo Quant تلاش می کند تا USTC را دوباره به 1 دلار برگرداند و با سوزاندن USTC، عرضه را کاهش دهد.

این پیشنهاد تاکنون 85 درصد رای موافق و 15 درصد مخالف را دریافت کرده است که نشان می‌دهد جامعه از این پیشنهاد حمایت می‌کند.

علاوه بر این، اگر این پیشنهاد تصویب شود، نهادهایی مانند صرافی رمز ارز بایننس می‌توانند به دلیل عدم ضرب و مینت استیبل کوین ترا، شروع به سوزاندن USTC کنند. جامعه قصد دارد از بایننس بخواهد USTC را بسوزاند، اما حجم معاملات کم است.

همچنین بخوانید: پیشنهاد توکن سوزی 5 کوادریلیون بیبی دوج | بررسی و تحلیل عملکرد قیمت BabyDoge

در همین حال، L1TF برای ارتقای اصلی نسخه 2.2.1 آماده می شود تا تغییرات قابل توجهی در زنجیره Terra Classic ایجاد کند.

تحلیل جدید لونا کلاسیک و USTC

قیمت‌های لونا کلاسیک و استیبل کوین USTC همچنان به حرکت بدون روند خود ادامه می‌دهند، زیرا حجم معاملات همچنان پایین است.

قیمت LUNC در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2 درصد کاهش یافته است و نزدیک به سطح 0.000060 دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 0.0000601 دلار و 0.0000616 دلار است. همچنین حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 60 درصد افزایش یافته است.

شاخص Ema نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت در تحلیل جدید لونا کلاسیک است زیرا خط روند به سمت کف های جدید سقوط می‌ کند. گاوها به سختی تلاش می کنند تا قیمت را بالاتر از سطح حمایت حیاتی نگه دارند و مدام با شکست مواجه می شوند.

سطح MACD و RSI قیمت را به سمت سطح خنثی نشان می دهد زیرا هر دو شاخص یک خط خنثی را در روندها نشان می دهند. اگر قیمت بتواند حرکت صعودی مورد نیاز را به دست آورد و از مرز 0.0000650 دلار عبور کند، ممکن است تا پایان ماه که در حال حاضر سطح مقاومت آن است، به 0.0000700 دلار نیز برسد.

از سوی دیگر، اگر خرس‌ها به تسلط خود بر بازار ادامه دهند، ممکن است قیمت بیشتر به پایین‌ترین سطح حدود 0.0000600 دلار سقوط کند و در ماه‌های آینده به سمت سطح حمایتی حیاتی خود یعنی 0.0000524 دلار برسد.

همچنین بخوانید: اعتیاد به ترید ارز های دیجیتال چیست؟ “توهم میلیونر شدن” با زیاده روی در معامله گری

Terra Rebels یک سازمان غیر متمرکز است که با هدف مشترک برای اکوسیستم Terra Classic گرد هم آمده است. هدف آنها بازگرداندن قدرت به Terra Classic است که قبلاً داشته است. Terra Rebels در حال حاضر در حال کار بر روی رساندن قیمت LUNC به 0.0001 دلار هستند تا بعد از آن برای لونا کلاسیک یک دلاری برنامه ریزی کنند.

این توکن از ابتدای فوریه به طور مداوم در یک روند نزولی معامله می شود. انتظار می رود قیمت بیشتر به سمت پایین 0.0000524 دلار سقوط کند و سطح حمایت حیاتی آن را آزمایش کند. لونا کلاسیک در به دست آوردن یک حرکت صعودی که منجر به سقوط قیمت آن می شود، شکست خورده است.

سرمایه گذاران در مورد سکه به دلیل نوسانات قیمت آن نامطمئن هستند. به منظور تحلیل جدید لونا کلاسیک، اگر پروژه طعمه خرس‌ها شود، قیمت Terra classic ممکن است بین 0.000055 دلار تا 0.0000914 دلار با میانگین 0.0000789 دلار تا پایان سال معامله شود.

در همین حال، قیمت USTC با 0.012 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 1 درصد افزایش یافته است. با این حال، حجم معاملات در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است که نشان دهنده احساسات منفی معامله گران است.

منبع: کوین گیپ

 

 

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *