سایت سرمایه گذاری Codelity

Codelity

 

وضعیت: اسکمسرمایه فعال ما : 450 دلار
واریز سود: فوریمجموع برداشت ما: 80 دلار
شروع پروژه: 37 روز پیشمجموع سود ما: 80 دلار
مانیتور شده: 10 روزآخرین پرداخت: 1402/07/15
حداقل سرمایه گذاری: 50 دلاررده بندی ادمین : 8.2 از 10
پاداش معرفی: %5 %2 %1 ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پایر، بیتکوین ، تتر ، لایت کوین ، دوجکوین ، شیبا ، دش، اتریوم، مونرو ، زیکش ، BNB
پلنها : %1.2 روزانه برای 7 روز، %1.8 روزانه برای 14روز ، %2.4 روزانه برای 21 روز ( بازگشت اصل سپرده آخر دوره)

درباره پروژه

سایت سرمایه گذاری با ارز دیجیتال Codelity از تاریخ 31 آگوست شروع به کار کرد و از سری پروژه های سود معقول با پلن های کوتاه‌مدت میباشد.

این پروژه در تاریخ نگارش این پست، تاکنون توانسته بیش از 40 هزار دلار جذب سرمایه کند و در 12 مانیتورینگ با isp بالای 8 لیست شده، و در این مدت مورد استقبال خوبی در میان هایپ بازان داشته است.

پلن های سرمایه گذاری

**اگر با تلفن همراه از سایت بازدید می نمایید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید**

پلن ها
نام پلنحد اقل سرمایه گذاریسود روزانهمدت پلنسود خالص پلن
Beginer50 دلار%1.2 درصد 7 روز%8.4 در هفت روز
Advanced 500 دلار%1.8 درصد 14 روز%25.2
Duration5000 دلار%2.40 درصد 21 روز %50.40

در پایان هر دوره اصل سرمایه به بالانس واریز می‌گردد و قابل برداشت است

واریز و برداشت :

سایت سرمایه گذاری Codelity بصورت اوتوماتیک و فوری برداشت ها را پروازش می‌کند، و پس از برداشت کاربر بلافاصله به ولت کاربر واریز می‌گردد

این سایت از ارزهای دیجیتال زیادی پشتیبانی می‌کند : بیتکوین، لایت کوین ، اتریوم ،ترون ، تتر ، مونرو ، زیکش ، شیبا ، سولونا ، BNB و ریپل و همچنین ارز الکترونیک دلار پایر نیز می‌پذیرد.

سود زیر مجموعه در این سایت در 3 پلن عرضه میشود

  • سطح اول %5
  • سطح دوم %3
  • سطح سوم %1

همچنین پاداش شبکه سازی جداگانه از سود رفرال نیز پس از زدن هر سطح در قسمت Career دفتر کار کاربر قابل مشاهده است

 

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید،. همچنین در پست دیکشنری نیز با کلمات رایج در این بیزینس آشنا خواهید. لینک برخی از آموزش‌ها که با کیلیک بر روی هر یک به پست مربوطه ارجاع داده خواهید شد :

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 
 
 

لینک ثبت نام در Codelity 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *