سبد سرمایه گذاری برتر

سبد سرمایه گذاری برترReviewed by شامحسن on May 20Rating: 5.0سرمایه گذاری برتردر بیزینس سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین چه پروژه های هایپ و چه پلتفرم هایی که مبتنی بر یک تجارت واقعی هستند و هایپ نیستند، اینکه چه استر

سبد سرمایه گذاری برتر

در بیزینس سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین چه پروژه های هایپ و چه پلتفرم هایی که مبتنی بر یک تجارت واقعی هستند و هایپ نیستند، اینکه چه استراتژی ای پیش بگیریم تا در هیچ یک از ماه های فعالیت مان با تراز منفی و ضرر مواجه نشویم بحثی ست که در این صفحه مفصل به آن خواهیم پرداخت. در این صفحه تعدادی از پروژه ها که بر اساس فاکتورهای سود منطقی، پرداخت های منظم، ارائه ی مستندات لازم توسط تیم مدیریتی و احتمال ثبات و پایداری آنالیز شده اند، لیست میگردند. این پروژه ها در صفحه ی اصلی سایت هم توانسته اند رده بندی ادمین 10 از 10 را احراز نمایند و با این شخیصه قابل شناسایی هستند. کاملا ضروری ست یک سرمایه گذار موفق در پروژه های آنلاین %80 از سرمایه ای را که برای سرمایه گذاری در نظر گرفته بین این پروژه ها تقسیم نماید. خودتان را با انتخاب یک یا دو مورد گول نزنید اگر خواهان تراز مثبت ماهانه هستید دست کم پخش %70 از سرمایه بین 5 پروژه یا بیشتر از این دسته الزامی ست و هر چه تعداد بیشتری از پروژه های این دسته را گزینش کرده باشید احتمال منفی شدن تراز ماهانه ی خود را به صفر نزدیک تر کرده اید. اگر این سوال برایتان پیش آمده آیا پروژه ای که در این دسته قرار گرفته هرگز به تعطیلی کشیده نخواهد شد؟ متاسفانه باید بگویم این ترجمه حتی برای بهترین پروژه ای که می شناسید هم صادق نیست. هرگز تمام قد بروی هیچ پروژه ای نروید. توجه داشته باشید این لیست بطور مرتب بروزرسانی می گردد و ممکن است پروژه هایی از این لیست حذف و یا به آن اضافه گردند بنابراین حداقل هفته ای یکبار این صفحه را چک کنید.

پروژه های قابل اعتماد و پایدارتر فعلی
Mr Currency bonk of tron
Eco Smart Mr Currency TraderBully
سرمایه فعال ما 50,000 ترون سرمایه فعال ما : 501 دلار سرمایه فعال ما : 350 دلار
رده بندی ادمین : 10 از 10 رده بندی ادمین: 10 از 10 رده بندی ادمین : 10 از 10
اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر
ثبت نام ثبت نام ثبت نام
پروژه های قابل اعتماد و پایدارتر فعلی
به زودی… به زودی… به زودی…
 

خب %80 از سرمایه در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری را در لیست بالا پخش کردیم، ممکن است شما %100 را به لیست بالا اختصاص دهید خیلی هم عالی. در صفحه ی اصلی سایت و در همین صفحه نیز تعدادی از پروژه ها هستند که با رده بندی ادمین 9 تا 9.9 مشخص شده اند. این پروژه ها هم می توانند بخش کوچکی از سبد سرمایه گذاری ما را تشکیل دهند، 15 تا %20. میان این دسته هم پروژه های خوبی وجود دارند با این حال شاید به بررسی، شفاف سازی و اعتماد سازی بیشتری نیاز داشته باشند. بنابراین حداکثر پخش %20 از کل سرمایه در پروژه هایی که رده بندی ادمین 9 تا 9.9 را احراز نموده اند قابل توصیه ست و نه بیشتر.

پروژه هایی را می بینیم که رده بندی ادمین آنها از 9 هم پایین تر است، ما که %100 سرمایه ی خود را در پروژه های بالا پخش کردیم. باید عرض کنم این دسته پروژه ها شاید سودهای وسوسه انگیزی را پیشنهاد می دهند اما امکان ثبات و پایداری آنها ضعیف است. بنابراین اگر مایل هستید به این پروژه ها وارد شوید از محل سود حاصله از دو بخش بالا حداکثر 5 تا %10 از کل سرمایه را در این دسته از پروژه ها پخش کنید. (نسبت به توان ریسک پذیریه شخصی) دقت کنید عرض کردم از محل سود نه از جیب.
بعضا این دسته از پروژه ها با استفاده از استراتژی های صحیح سرمایه گذاری که در کانال اعلام کردیم (یک یا دو دوره ی کوتاه مدت و خارج کردن اصل سرمایه و ادامه دادن با سود خود همین پروژه ها) به سود ختم می شوند با این حال اینکه در این دسته قبل از رسیدن به سود با بسته شدن پروژه مواجه شویم محتمل است و نمیتوان این مساله را نادیده گرفت. و اما اگر چنین اتفاقی بیفتد آیا سرمایه گذاری که از استراتژی سبد برنده استفاده نموده ضرری متحمل شده؟ پاسخ خیر است. ایشان تنها بخش بسیار کوچکی از سود خود را از دست داده و همواره تراز ماهانه مثبت میماند.

جمع بندی سبد برنده
رده بندی ادمین توزیع سرمایه
10 از 10 پخش 80% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین دست کم ۵ پروژه یا بیشتر.
9 تا 9.9 پخش 20% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین پروژه های این دسته.
8.9 یا کمتر در صورت تمایل به ورود حتما از محل سود حاصل از دو دسته ی قبل اقدام شود نه از جیب.

اشتباهات متداول:

برخی سرمایه گذاران تمام اهداف خود را به یک پروژه ی خاص گره می زنند. هرگز حتی به بهترین پروژه ای که می شناسید با دید یک پلتفرم ابدی نگاه نکنید و تمام قد بروی آن پروژه نروید.
خودتان را با انتخاب و تقسیم سرمایه فقط در چند پروژه با رده بندی ادمین 9 به پایین گول نزنید با این تصور که من قانون سبد و تخم مرغ را رعایت کرده ام. این استراتژی هم اشتباه بوده و منجر به شکست شما خواهد شد.

این سبد برنده است، رعایت استراتژی سبد برنده احتمال وقوع ضرر را به شدت به صفر نزدیک می کند و سبب ایجاد یک درآمد منفعل می گردد. این مقاله من در آوردی نیست و حاصل تجربه ی چندین سال سرمایه گذاری در پلتفرم های آنلاین است لطفا آن را جدی بگیرید

این پست هرماه آپدیت میشود ، همچنین رده بندی های ادمین از 1 تا 10 در هر پروژه ای ممکن است در هر هفته تغییر کند بیشتر یا کمتر شود . ( وضعیت پرداخت ، بهبود ، افت و خیز و … پروژه ها هر روز توسط ما بررسی میشوند)
برای آگاهی از آخرین اطلاعات و وضعیت پروژه های اینوست ، هر روز shamohsen.com را چک کنید .
*پرسود باشید*
ادمین SHAMOHSEN

بازدیدها: 188

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *