سبد سرمایه گذاری برتر

سبد سرمایه گذاری برترReviewed by شامحسن on Aug 27Rating: 5.0سرمایه گذاری برتردر بیزینس سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین چه پروژه های هایپ و چه پلتفرم هایی که مبتنی بر یک تجارت واقعی هستند و هایپ نیستند، اینکه چه استر

سبد سرمایه گذاری برتر

در بیزینس اینوست آنلاین (سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین) چه پروژه های هایپ و چه پلتفرم هایی که مبتنی بر یک تجارت واقعی هستند و هایپ نیستند،

اینکه چه استراتژی ای پیش بگیریم تا در هیچ یک از ماه های فعالیت مان با تراز منفی و ضرر مواجه نشویم بحثی

ست که در این صفحه مفصل به آن خواهیم پرداخت. در این صفحه تعدادی از پروژه ها که بر اساس فاکتورهای سود منطقی، پرداخت های منظم، ارائه ی مستندات لازم توسط تیم مدیریتی و احتمال ثبات و پایداری آنالیز شده اند، لیست میگردند. این پروژه ها در صفحه ی

اصلی سایت هم توانسته اند رده بندی ادمین 10 از 10 را احراز نمایند و با این شخیصه قابل شناسایی هستند. همچنین پروژه هایی با رده بندی 9 به بالا از 10 نیز لیست می‌شوند.

اگر پروژه ای امتیاز 10 از 10 را گرفته باشد به این معنی است که سایت امنیت و پایداری بالاتر و فاکتورهایی که در بالا ذکر کردیم را دارا میباشد و می‌توان با امنیت بالاتر و برای مدتی طولانی تر در آن سرمایه گذاری کرد.

برای پلتفرم هایی که زیر 10 امتیاز را کسب نموده اند هرچقدر امتیاز پروژه ای (رده بندی ادمین) به 10 نزدیک تر باشد امنیت و ماندگاری آن بیشتر و ریسک کمتری در آن زمان دارند.

هرگز تمام قد بروی هیچ پروژه ای نروید. توجه داشته باشید این لیست بطور مرتب بروزرسانی می گردد و ممکن است پروژه هایی از این لیست حذف و یا به آن اضافه گردند بنابراین حداقل هفته ای دوسه بار این صفحه را چک کنید.

فهرست پایدارترین پروژه های معرفی شده فعلی
به زودی…

به زودی…

RubiPool

Re-Point

به زودی…سرمایه گذاری ما: 500 ماتیکسرمایه گذاری ما: 100 دلار
به زودی…رتبه و رنک: 9 از 10رتبه و رنک: 10 از 10
به زودی…اطلاعات بیشتراطلاعات بیشتر
به زودی…ثبت نامثبت نام
فهرست پایدارترین پروژه های معرفی شده فعلی
به زودی…به زودی…به زودی…
 
 
 

در پروژه هایی که امتیاز کامل 10 را کسب کرده اند می‌توان برای مدت طولانی تری روی آنها حساب باز کرد و چند دوره ی متوالی در آنها فعالیت کرد.

در پروژه هایی با رده بندی ادمین 9 به بالا که در جدول زیر لیست می‌شوند باید با استراتژی استارت بموقع در کوتاه‌مدت ترین پلن ها، بعد از اتمام یک دوره سرمایه گذاری، اصل پول را با سود حاصله جمع زد، و نصف آن را کاملا از پروژه خارج کرده، و با نصف دیگر آن یک پلن کوتاهمدت دیگر باز کرده، و پس از اتمام دوره، تمام اصل پول اولیه را خارج کرد، و اگر شرایط پروژه همچنان مناسب بود برای دوره ی سوم با سودی که از دو پلن قبلی حاصل شده یک یا چند دوره ی دیگر به دلخاه شخص ادامه داد یا کاملا از پروژه خارج شده و یا فقط نصف سود حاصل شده را مجدد اینوست کرده و تا مادامی که پروژه پا برجاست در آن ادامه داد.

پروژه های ماندگارتر فعلی با امتیاز 9 به بالا
به زودی…به زودی…
پروژه های ماندگارتر فعلی با امتیاز 9 به بالا
به زودی…به زودی…به زودی…

آشنایی با امتیاز دهی :

1- پلتفرمی امیتاز کامل 10 از 10 رو میتونه داشته باشه که یک یا چند مورد از این ویژگی ها رو داشته باشه:
احراز هویت تیم مدیریتی،
مشهود و مستند بودن بیزنسی که پلتفرم بر اون اساس تولید ارزش افزوده میکنه و سود کاربران از طریق اون پرداخت میشه،
در پلتفرم های فارسی امکان تماس با مدیریت از طریق شماره ی ایران، و یا در گذر زمان حسن درستکاری پلتفرم به اثبات رسیده باشد.
ادامه ی فعالیت آن پلتفرم برای طولانی مدت محتمل باشد.
2- پروژه هایی که امتیاز 9 به بالا از 10 را می‌گیرند یک یا چند مورد از موارد زیر را دارا می‌باشند :
پروژه هایی که ادامه ی فعالیت آنها حد اقل در دو یا چند دوره (پلن کوتاهمدت) محتمل باشد.
* تیم مدیریتی پاسخگویی نسبتا شفافی در مقابل مانیتورینگ ما و رفرال های مانیتورینگ ما باشد.
*دارای پلنهایی با سود معقول یا پلنهایی که ارزش ریسک دارند و به اصطلاح ریسک به ریوارد مناسبی داشته باشند. ( پس از یک دوره ی کوتاه توسط سودهای روزانه حداقل 70 درصد از اصل سرمایه برداشت می‌شود)
*پروژه هایی که در آن امکان کنسل کردن پلن در هر زمان وجود داشته باشد.
3- پروژه هایی که امتیاز کمتر از 9 را کسب کرده اند :
*پروژه های هایپ ساعتی
*پروژه های با سود بسیار بالا و دارای ریسک بالاتر،
در این گونه پروژه ها فقط توسط سودی که از پروژه های دیگر حاصل شده و یا فقط درصد کمی از سرمایه را اختصاص می‌دهیم.
تمام این پروژه های فعال در صفحه اصلی سایت هستند.

 

جمع بندی سبد برنده
رده بندی ادمینتوزیع سرمایه
10 از 10پخش 60% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین دست کم ۵ پروژه یا بیشتر.
9 تا 9.9پخش 40% از سرمایه ی در نظر گرفته شده ما بین پروژه های این دسته.
8.9 یا کمتردر صورت تمایل به ورود حتما از محل سود حاصل از دو دسته ی قبل اقدام شود نه از جیب.

اشتباهات متداول:

برخی سرمایه گذاران تمام اهداف خود را به یک پروژه ی خاص گره می زنند. هرگز حتی به بهترین پروژه ای که می شناسید با دید یک پلتفرم ابدی نگاه نکنید و تمام قد بروی آن پروژه نروید.
خودتان را با انتخاب و تقسیم سرمایه فقط در چند پروژه با رده بندی ادمین 9 به پایین گول نزنید با این تصور که من قانون سبد و تخم مرغ را رعایت کرده ام. این استراتژی هم اشتباه بوده و منجر به شکست شما خواهد شد.

این سبد برنده است، رعایت استراتژی سبد برنده احتمال وقوع ضرر را به شدت به صفر نزدیک می کند و سبب ایجاد یک درآمد منفعل می گردد. این مقاله من در آوردی نیست و حاصل تجربه ی چندین سال سرمایه گذاری در پلتفرم های آنلاین است لطفا آن را جدی بگیرید

این پست هرهفته آپدیت میشود ، همچنین رده بندی های ادمین از 1 تا 10 در هر پروژه ای ممکن است در هر هفته تغییر کند بیشتر یا کمتر شود . ( وضعیت پرداخت ، بهبود ، افت و خیز و … پروژه ها هر روز توسط ما بررسی میشوند)
برای آگاهی از آخرین اطلاعات و وضعیت پروژه های اینوست ، هر روز shamohsen.com را چک کنید .
*پرسود باشید*
ادمین SHAMOHSEN

5/5 - (5 امتیاز)
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *