نقشه راه دوج‌ کوین ( DOGE ) برای سال 2024 منتشر شد!

دوج‌ کوین

دوج‌ کوین

بنیاد دوج‌ کوین برنامه‌های بلندپروازانه‌ای را برای سال 2024 شامل پیشرفت در پروژه‌های بزرگ و ابتکارات جدید را هدف قرار داده‌اند.

تیم دوج‌ کوین

به رهبری مهندس ارشد نرم‌افزار اد توبز، اهداف استراتژیک خود را برای سال 2024 اعلام کردند

که حرکت مهم دیگری برای ترویج توسعه و استفاده از این ارز دیجیتال است.

این بنیاد به دلیل پروژه‌های نوآورانه خود مانند ژیگاوالت، لیب‌ دوج‌ کوین و رادیو‌دوج مشهور است.

هدف نقشه‌راه آن ارتقای این پروژه‌ها و معرفی پروژه‌های جدید برای جذب کاربران بیشتر و تقویت فناوری دوج‌کوین است.ست.

دوج‌ کوین

بروزرسانی libdogecoin 0.1.3

یکی از نکات برجسته، انتشار libdogecoin 0.1.3 است، که نتیجه یک سال تلاش مداوم برای بهبود و گسترش کتابخانه C است که اساس ویژگی‌های دوج‌کوین است.

آخرین نسخه دارای بسیاری از ویژگی‌های جدید است که برخی از آن‌ها مانند پشتیبانی از اندروید مبتنی بر جامعه هستند و همچنان منعکس کننده اصول توسعه مشترک بنیاد هستند.

این بروزرسانی قرار است ابزارهای بهتری را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهد تا برنامه‌های مبتنی بر دوج‌کوین بسازند که می‌توانند نوآوری بزرگ‌تری را در اکوسیستم ایجاد کنند.

دوج‌ کوین

گسترش دسترسی و عملکرد GigaWallet

GigaWallet، اولین سرویس پشتیبان بنیاد برای تراکنش‌های دوج‌ کوین ، بروزرسانی بزرگی را دریافت خواهد کرد.

نقشه‌راه طرحی را برای گسترش ادغام سبد خرید به پلتفرم‌های مهمی مانند Shopify و بهبود API‌های بصری و استانداردهای ذخیره‌سازی به تصویر می‌کشد.

انتظار می‌رود این ابتکار پذیرش دوج‌ کوین توسط فروشگاه‌های آنلاین و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را آسان‌تر کند.

این رویداد به نوبه خود دسترسی و استفاده از دوج‌کوین را در تراکنش‌های روزمره افزایش می‌دهد. این می‌تواند سرمایه‌گذاران را برای خرید سریع دوج‌کوین تشویق کند.

دوج‌ کوین

رویکرد نوآورانه RadioDoge

این بنیاد علاوه بر این اعلام کرد که RadioDoge را پذیرفته است، پروژه‌ای که هدف آن گسترش دامنه DOGE در مناطقی که دارای دسترسی ضعیف یا بدون اتصال به اینترنت هستند.

است. به لطف استفاده از فناوری LoRa و شبکه ماهواره‌ای استارلینک، RadioDoge راه جدیدی برای غلبه بر مشکلات اینترنت است.

انتظار می‌رود توسعه بیشتر پروژه در سال 2024 موارد استفاده بیشتری را کشف کند و شبکه را گسترش دهد و در نتیجه به تراکنش‌های Dogecoin در سطح جهانی دسترسی داشته باشد.

با این حال، بنیاد دوج‌کوین خود را محدود به پیشرفت‌های مرتبط با پروژه نمی‌کند. در عوض، هدف آن افزایش قدرت پروژه‌های خود و توسعه جامعه است.

این برنامه‌ها شامل رشد تیم، تعامل با جامعه از طریق پلتفرم‌هایی مانند Discord و راه‌اندازی یک وب‌سایت و پورتال توسعه‌دهنده جدید است.

این فعالیت به دنبال ایجاد یک جامعه حمایت‌کننده‌تر در میان توسعه‌دهندگان جدید و موجود است تا تعداد افرادی که در رشد دوج‌ کوین مشارکت دارند، افزایش یابد.

این بنیاد همچنین بر روی ابتکارات اجتماعی و توسعه، از جمله گسترش تیم، مشارکت جامعه و راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید و پورتال توسعه‌دهنده تمرکز دارد.

منبع: کوین گیپ

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *