DOGE MINERS

وضعیت: عدم پرداختسرمایه ی فعال ما: 25 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 286 دلار
شروع پروژه: 333 روز پیشمجموع سود ما: 286 دلار
مانیتور شده: 172 روز آخرین پرداخت: 1399/01/31
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلاررده بندی ادمین : 8 از 10
پاداش معرفی:  5%ارزیابی و تحلیل پروژه 
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی ، بیت کوین ، دوج کوین ، لایت کوین
پلن ها: 6% تا 9% روزانه مادام العمر
درباره ی پروژه :
پروژه ی دوج ماینرز فعالیت خود را در عرصه ی ترید ارزهای دیجیتال توسط شرکایی از کشورهای ترکیه، انگلیس و ایران استارت کرده است .  مدیر بخش فارسی زبان این پروژه آقای کریمی ست.
پلنهای سرمایه گذاری :
در تاریخ 8 فروردین 1399 طی یک بروز رسانی پلن های سرمایه گذاری این پلتفرم تغییر کرد که در جدول زیر می توانید جزئیات آنها را مطالعه و بررسی کنید :
 

**اگر با تلفن همراه از سایت بازدید می نمایید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید**

مدت پلنرنج سرمایه گذاریدریافتی روزانهدریافتی ماهانهدریافتی دو ماه
لایف تایم25 دلار تا 4999 دلار6%180%360%
لایف تایم5000 دلار تا 14999 دلار7%210%420%
لایف تایم15000 دلار تا 49999 دلار8%240%480%
لایف تایم50000 دلار تا 300000 دلار9%270%540%
 
 
پروسه ی پرداخت:
درخواست برداشتهای دوج ماینرز بصورت دستی بوده و معمولا خیلی سریع و یا در کمتر از 2 تا 3 ساعت پردازش میشوند . با این حال از زمان برداشت تا واریز نهایت تا 24 ساعت برای پردازش اعلام شده است .
با توجه به طراحیِ پلن های منطقی و منعطف پروژه می توان انتظار یک پروژه ی با دوام و بلند مدت را داشت و آن را یکی از گزینه های برتر سبد سرمایه گذاری دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.
 
در صورت تمایل به سرمایه گذاری در این پروژه بر روی لینک و یا بنر زیر کیلیک کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید .

 

لینک ثبت نام در کمپانی DOGE MINERS

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
31 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *