EX BONDS

EX BONDSReviewed by شامحسن on May 6Rating: 3.5EX BONDSدرباره پروژه :پروژه ی EX Bonds (اکس باندز) در تاریخ 5 جولای 2020 پلتفرم سرمایه گذاری خود را لانچ نمود تا با جذب سرمایه ی سرمایه گذاران در باز

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 350 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 625 دلار
شروع پروژه: 63 روز پیشمجموع سود ما: 275 دلار
مانیتور شده: 45 روزآخرین پرداخت: 1399/06/11
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین: 7 از 10
پاداش معرفی:5% – 1% – 1%ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی ، پایر، بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین ، اتریوم ، بیت کش
پلن ها : %4 تا %5 روزانه برای 50 روز امکان کنسل کردن پلن هر زمان به دلخاه. (بازگشت اصل سرمایه آخر دوره)

EX BONDS

مانیتورهای فعال : 14
امنیت : EV SSL
حفاظت : DDOS
رنک الکسا : 78،555
بازدید روزانه : 54،535 از 16 کشور

چک کردن رنک الکسا و بازدید روزانه

آمار فعلی بازدید و کاربران سایت Exbond از کشورهای مختلف بر اساس رنک و بازدید به ترتیب.

درباره پروژه :

پروژه ی EX Bonds (اکس باندز) در تاریخ 5 جولای 2020 پلتفرم سرمایه گذاری خود را لانچ نمود تا با جذب سرمایه ی سرمایه گذاران در بازارهای مالی سودآوری بیشتری داشته باشد، و طبق یک قرارداد سود روزانه و ثابت به سرمایه گذاران خود پرداخت می‌کند.
به گفته ی تیم ExBonds فعالیت آنها در چند بازار انجام می‌شود.
بازار فارکس و ترید جفت ارزهای فیات. ترید کریپتوها در اکسچنج های کریپتوکارنسی، سرمایه گذاری در استخراج ارزهای دیجیتال، و سرمایه گذاری در خرید سهام معادن استخراج طلا.

پلنهای سرمایه گذاری :

در اکس باند دو پلن سرمایه گذاری 50 روزه وجود دارد پلن استاندارد با حداقل سرمایه گذاری 10 دلاری و پلن پرمیوم با حداقل 10هزار دلار.
در پلن استاندارد روزانه %4 سود بمدت 50 روز واریز می‌شود، که پس از 50 روز اصل سرمایه نیز قابل برداشت می باشد،. اکس باند امکان کنسل کردن قرارداد و پلن را نیز دارد. هر کاربری پس از سرمایه گذاری بعد از 24 ساعت می‌تواند هر زمانی پلن خود را کنسل کرده و اصل سرمایه خود را برداشت کند،. کارمزد کنسل کردن پلن قبل از اتمام قرارداد 50 روزه 10 درصد میباشد.

پروسه برداشت :

درخاستهای برداشت از 1 دقیقه تا نهایتا 24 ساعته پردازش می‌شوند. که بطور معمول پس از درخاست برداشت بین نیم ساعت تا دوسا ساعت پردازش شده و به ولت شخصی کاربر واریز می‌شود.

در صورت تمایل به سرمایه گذاری در این پروژه بر روی لینک و یا بنر زیر کیلیک کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید . قطعا در طول مسیر راهنما و پشتیبان شما خواهیم بود .

EX BONDS

 

لینک ثبت نام در EX BONDS

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

لینک کوتاه :
8 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *