KovritaChain

KovritaChain

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 300 دلار
واریز سود: اتوماتمجموع برداشت ما: 94 دلار
شروع پروژه: 371 روز پیشمجموع سود ما: 40 دلار
مانیتور شده: 7 روزآخرین پرداخت: 1399/05/10
حداقل سرمایه گذاری: 1 دلاررده بندی ادمین: 7 از 10
پاداش معرفی:%50 تا %10 از سود رفرال در 5 سطحارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی ، پایر ، بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین ، اتریوم ، تتر ERC20 ، بیت کش ، دش
پلن ها : %1.2 تا %3.66 روزانه (برداشت اصل سرمایه هر زمان به دلخاه)


مانیتورهای فعال : 4
امنیت : Secure Socket Layer SSL
حفاظت : DDOS
رنک الکسا : 127,620
بازدید روزانه : 19,052

آمار فعلی بازدید و کاربران سایت kovrita از کشورهای مختلف بر اساس رنک و بازدید به ترتیب

چک کردن کردن رنک الکسا و بازدید روزانه و تمام اطلاعات سایت و دامین

درباره پروژه :

از تاریخ 9 مرداد مشکل در پرداخت دارد، برداشت به مبلغ 0.85 دلار و با ارز پرفکت مانی یا پایر برداشت بزنین آنی واریز میشه ، در هر دقیقه 4 بار برداشت 0.85 دلاری بزنید. 

سایت هایپ با نام Kovrita با دامنه ی io در تاریخ 27/11/2018 ثبت شده تقریبا 1سال و 7 ماه پیش در زمان نگارش این مقاله، و در تاریخ 13 جولای 2020 ینی 12 روز پیش ری دیزاین شده و تغییر مالک داده است، و پلتفرم سرمایه گذاری هایپ Kovritachain بر روی این سایت لانچ شده. این سایت نیز مانند بسیاری دیگر از سایت‌های هایپ و سرمایه گذاری اقدام به ثبت در بتای انگلستان کرده که هزینه ی اینکار 500 دلار است و آنگونه که برخی فکر می‌کنند باعث امنیت 100درصدیِ سایت یا پلتفرمی نمی‌باشد، و می‌توان یک مدرک ثبت شده ی قدیمی را نیز با نامی مشابه سایت خرید.
همچنین برخی سایت‌های مانیتورینگ نامعتبر و ادمین ها به دلیل نا آگاهی یا دلایل شخصی عمر این سایت و پروژه ی اینوست را 3 سال اعلام می‌کنند و بخاطر رجیستری که kovrita در بتا اعلام کرده استارت سایت را از سال 2017 اعلام میکنند،. و یا اینطور عنوان می‌کنند که KovritaChain یک سایت هایپ نیست و یک ولت (کیف پول) 100درصد امن است که بابت نگهداری ارزهایمان به ما سود پرداخت می‌کند.

ارزیابی پروژه و تشریح پلن :

و اما واقعیت این است که kovrita نیز یک سایت هایپ است که سود روزانه 1.2 تا 3.66 درصدی پرداخت می‌کند و به عنوان یک سایت هایپ و اینوست مزیت هایی نیز دارد.

در این سایت می‌توان با واریز یکی از ارزهای مورد قبول سایت ، بصورت روزانه بسته به مقدار سرمایه گذاری تا %3.66 سود دریافت کرد،
ارزهای نسبتا زیادی را پشتیبانی می‌کند و قابلیت چنج ارزها بهم دیگر در داخل سایت با کارمزد بسیار پایین وجود دارد.
به عنوان مثال می‌توان با ارز پرفکت مانی در سایت واریز کرد و اگر مایل به دریافت سود روزانه از طریق اتریوم یا یکی از ارزهای یاد شده باشیم می‌توانیم پرفکت مانی را در اکسچنج داخلی به اتریوم تبدیل کرده و سود روزانه را از طریق اتریوم دریافت کرد.
برداشت از سایت نیز محدودیتی ندارد و با هر ارز می‌توان سود یا تمام پول سرمایه گذاری، شده را برداشت نمود.
هیچ قراردادی در این سایت وجود ندارد،. و فقط با نگهداری ارز ها در این سایت سود روزانه حاصل می‌شود و هر زمان که کاربر بخواهد می‌تواند اصل پول را نیز برداشت کند.
در ماشین حساب سایت نیز می‌توان مبلغ مورد نظر را وارد کرد تا از میزان سود دریافت شده نسبت به مقدار سرمایه گذاری اطلاع حاصل نمود.

 

پروژه ی KovritaChain به 6 روش کسب درآمد می‌کند

  • 1.ترید ارزهای دیجیتال در صرافیهای بین المللی
  • 2.اکسچنج داخلی با فی مناسب و دریافت کارمزد ها،.
  • 3.ربات آربیتاژ ( کسب سود از اختلاف قیمت ارزها در چندین صرافی‌)
  • 4.سیستم وام دهی ( وام دهی ارزهای دیجیتال به شرکت‌های حقوقی)
  • 5. از استکینگ ارزهای دیجیتالی که پلن استکینگ دارند و از اثبات سهام استفاده می‌کنند.

 

سود سرمایه گذاری و پاداش رفرال :

در پروژه kovritachain میتوان روزانه حداقل 1.2درصد تا حداکثر 3.66 درصد، کسب کرد،. که در صورت برداشت نکردن همین سودها نیز، مبالغ در بالانس جمع شده و سود مرکب نیز ایجاد می‌کند.
پاداش رفرال و کمیسیون زیرمجموعه در این پروژه تا 5 سطح است،. که در سطح اول %50 از سودی که رفرالها کسب می‌کنند به معرف پاداش داده می‌شود، و در 4 سطح دیگر به ترتیب %40, %30, %20 و %10 میباشد.

 

پروسه برداشت :

پردازش درخواست‌های برداشت در Kovritachain بصورت فوری انجام می‌شود و خود پروژه هیچ کارمزدی کسر نمی‌کند،. و کارمزد برداشت بستگی به نوع ارزی درخواستی و مربوط به شبکه ی آن ارز میباشد،. به عنوان مثال پرفکت مانی 0.5 درصد هزینه ی انتقال دارد، اتریوم 0.002 ETH فی برداشت در شبکه خود دارد و…

 

 

در صورت تمایل به سرمایه گذاری در این پروژه بر روی لینک و یا بنر زیر کیلیک کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید . قطعا در طول مسیر راهنما و پشتیبان شما خواهیم بود.

 

لینک ثبت نام در KovritaChain

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

لینک کوتاه :
7 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.