MET500

MET500Reviewed by Shamohsen on Mar 22Rating: 4.5

MET500

وضعیت: عدم پرداختسرمایه فعال ما : 0.02 بیت کوین
واریز سود: اتوماتیک مجموع برداشت ما: 0.0499 BTC
شروع پروژه: 92 روز پیش  مجموع سود ما: 0.0499  BTC
مانیتور شده: 90 روز آخرین پرداخت: 1402/01/14
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلار رده بندی ادمین : 6 از 10
پاداش معرفی: %5 %2 %0.5  ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : بیتکوین ، دوجکوین ،. لایت کوین ، اتریوم ، ریپل ، تتر ، ترون ، بی ان بی
پلنها : سود روزانه %1 تا %25 برای 30 تا 90 روز (بازگشت اصل سرمایه آخر دوره)

نوع پروژه در مانیتورینگها : VIP مانیتور ها فعال : 18
امنیت : SEGTIGO RSA ، DDOSچک کردن امنیت سایت
 چک کردن Whois سایتچک کردن ترافیک سایت
بازدید روزانه فعلی : سایت پروژه صفر کیلومتر میباشد

 

درباره پروژه

پلتفرم استکینگ ارز دیجیتال (سرمایه گذاری با ارز دیجیتال) برای دریافت سود روزانه، با نام MT500 وبسایت با مدیریت و مالکیت یک تیم کار بلد که پروژه های خوبی در کارنامه دارد، و معمولا در همه ی پروژه های این ادمین تمام کسانی که از اول پروژه اینوست کرده بوند به سود های 50 تا 100 درصدی در دورهای اول می‌رسیدند.
این پروژه سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، با سایت های معمول هایپ تفاوت دارد، و محاسبه سود بصورت استکینگ از خود ارز دپوزیت شده واریز می‌شود. دارای یک اسکریپت اختصاصی، و در کل می‌توان گفت پروژه سطح بالایی است و هزینه های زیادی از راه اندازی تا تبلیغات و دیگر موارد داشته.

پلن های سرمایه گذاری

در سایت اینوست MET500 چهار پلن سرمایه گذاری طراحی شده، که در دو پلن 30 روزه و 45 روزه، حداقل سرمایه گذاری مشابه است، و در پلن 60 و 90 روزه حد اقل سرمایه گذاری بیشتر از دو پلن قبلیست و سود بیشتری بهمراه دارد. در تمام پلن های سرمایه گذاری هم قابلیت سود مرکب وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

✔️ در پلن اول سود روزانه %1 است بمدت 30 روز. جمع سود و اصل %130

✔️ پلن دوم سود روزانه %1.5 به مدت 40 روز. جمع سود و اصل %165.5

✔️ پلن سوم سود روزانه %2 بمدت 60 روز. جمع سود و اصل %220

✔️ پلن چهارم سود روزانه %2.5 درصد. جمع سود و اصل %325

حد اقل سرمایه گذاری در این پروژه برای ارز تتر 25 تتر است و ارزهای دیگر به ترتیب زیر :

 

به عنوان مثال با حداقل 25 تتر یا 600 ترون و… می‌توان در همه ی پلن ها استک کرد، سود نیز به این شکل است که مثلا با سرمایه گذاری 1000 تتر در پلن 90 روزه که روزانه. 2.5% پاداش دارد روزانه 25 دلار سود واریز می‌شود و قابل برداشت است، و یا با سرمایه گذاری 1000 ترون سود ترونی روزانه 25 ترون میباشد ، و اصل سرمایه به مدت 90 روز قبل می‌شود و پایان پلن قابل برداشت است. در پلن های پایین تر نیز سود روزانه کمتر، و قفل سرمایه نیز مدت کمتری دارد.

دو قابلیت دیگر نیز در استک این سایت وجود دارد،
هنگام سرمایه گذاری گزینه ای وجود دارد برای سود مرکب، که اگر آن را فعال کنید، بجای واریز سود روزانه به بالانس جهت برداشت، سود روزانه به اصل سرمایه اضافه شده و سود مرکب تولید می‌کند، حتی بعد از سرمایه گذاری نیز می‌توان در قسمت my profits درصد و میزان را هر زمان تغییر داد.

 

رفرال مارکتینگ

این پروژه 3 سطح پاداش معرفی دارد،
سطح اول %5 پاداش
سطح دوم %2 پاداش
سطح سوم %1 پاداش

همچنین وبسایت و اسکریپت MET500 دارای برنامه تشخیص IP میباشد، و اگر یک شخص با یک IP اینترنت و یا IP دستگاه یکسان در زیرمجموعه خود ثبت نام کند خلاف قوانین سایت است و به سرعت تشخیص داده شده و سود استک به آن تعلق نخواهد گرفت که در قسمت قوانین میتوانید بخوانید.

حد اقل برداشت برای هر ارز نیز به شرح زیر است :

نحوه ی سرمایه گذاری هم کمی متفاوته با سایت های هایگ معمولی، و به این صورت هست که اول باید ارز رو توسط topup به سایت واریز کنید و سپس ارز واریز شده رو در پلن مورد نظر استیک کنید، ویدئوی معرفی سایت سرمایه گذاری MT500 و آموزش سرمایه گذاری در این پروژه اینوست :

تماشای ویدئو در یوتوب

تماشای ویدئو در آپارات

 

معرفی سایت MET500

 

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید،. همچنین در پست دیکشنری نیز با کلمات رایج در این بیزینس آشنا خواهید. لینک برخی از آموزش‌ها که با کیلیک بر روی هر یک به پست مربوطه ارجاع داده خواهید شد :

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 
 

لینک ثبت نام در met500 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *