Mimco profit

Mimco profitReviewed by Shamohsen on Mar 13Rating:

وضعیت: در انتظار
سرمایه ی فعال ما: 200 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 74 دلار
شروع پروژه:25 روز پیشمجموع سود ما: 74 دلار
مانیتور شده: 13 روزآخرین پرداخت: 1398/08/17(پرداخت رندوم)
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلاررده بندی ادمین : 5 از 10
پاداش معرفی: 3% – 1%ارزیابی و تحلیل پروژه
پلنها %1.20 روزانه برای 7 روز تا 2 درصد برای 21 روز
حساب های مورد قبول: پرفکت مانی ، پایر ، بیت کوین ، اتریوم لایت کوین

درباره ی پروژه :

پروژه Mimco Profit فرصت سرمایه گذاری روزانه و کوتاهمدت به سرمایه گذاران را می دهد که توسط تاجران با تجربه و بسیار تحصیل کرده و به منظور اطمینان از بازگشت سرمایه بدون ایجاد خطر در کیفیت خدمات و البته سرمایه سرمایه گذاران تأسیس شده است.
تمام تیم های سرمایه گذاری در یک فضای ریسک پذیر با تیمی متخصص و که دائماً از سرمایه گذاری ها و معاملات شما محافظت می کنند ، استفاده می شوند.
پروژه Mimco Profit با هدف اینکه یک سیستم درآمدزایی آنلاین است که می کوشد درآمدی عاری از ریسک و بهترین خدمات را به سرمایه گذاران خود در بازارهای مالی آنلاین ارائه دهد ، همراه با ساختار سرمایه ای قوی ، دانش ، زیرساختهای پیشرفته فناوری و مفهوم خدمات محور سرمایه گذاران است .
میمکو پروفیت در معاملات فارکس ، ارزهای رمزپایه ، شاخص های بورس ، داوری ، CFD ، برابری ، کالاها ، فلزات گرانبها و گزینه های باینری مشارکت می کند .

امنیت SSL
حفاظت DDOS
پشتیبانی 24 ساعته ایمیل
مانیتورینگ 4

پلن های سرمایه گذاری:
**اگر با تلفن همراه از سایت بازدید می نمایید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید**
پلن های سرمایه گذاری
رنج سرمایه گذاریمدت پلنسود روزانهسود خالص پلن
پلن اول25 دلار تا 500 دلار7 روز 1.20%8.4%
پلن دوم501 تا 2500 دلار14 روز1.50%21%
پلن سوم2501 تا 25000 دلار21 روز2%42%

پروسه ی پرداخت :
پرداختهای این سایت بصورت دستی بوده و نهایت تا ۲۴ ساعت زمان میبرد ولی به طور معمول در کمتر از یک تا ۳ ساعت پردازش میشوند .

میمکو پروفیت می تواند یکی از سبدهای سرمایه گذاری زود بازده با پلن کوتاهمدت و سود بالا باشد . اگر شما هم مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود .

لینک ثبت نام در کمپانی Mimco profit

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *