monelo

moneloReviewed by Shamohsen on Mar 7Rating:

وضعیت: خاتمه پروژهسرمایه ی فعال ما: 0.005 بیت کوین
واریز سود: فوریمجموع برداشت ما: 0.00596 بیت کوین
شروع پروژه: 58 روز پیشمجموع سود ما: 0.00596 بیت کوین
مانیتور شده: 40 روز آخرین پرداخت: 1399/01/07
حداقل سرمایه گذاری: 0.005 بیت کوینرده بندی ادمین : 8.8 از 10
پاداش معرفی: %5 تا %10ارزیابی و تحلیل پروژه 
ارزهای مورد قبول : بیت کوین
پلنها : مادام العمر %3 در هر روز کاری و %1 روزهای تعطیل ( امکان کنسل کردن پلن بعد از 24 ساعت ) کارمزد کنسلی %10

Monelo.biz

مانیتورهای فعال : 11 
رنک الکسا : 212,097
بازدید روزانه : 12,071
حفاظت RSI , DDOS 
امنیت : Comodo SSL
 
آمار فعلی بازدید و کاربران monelo از کشورهای مختلف بر اساس رنک و بازدید به ترتیب
 
درباره ی پروژه
کسب درآمد این پروژه از معاملات در بازار فارکس ، ترید کریپتوها ، خرید و افزایش تجهیزات استخراج ارز عنوان شده . 
دارای فقط یک پلن سرمایه گذاری با سود روزانه و مادام العمر در 7 روز هفته . که در روزهای کاری (جمعه تا دوشنبه) واریز %3 سود ، و در روزهای آخر هفته (شنبه و یکشنبه)  %1 سود واریز میشود . در این طرح مجموع واریزی در هفته %17 و  جمع واریز در ماه به %70 میرسد .
 
بازگشت اصل سرمایه : 
اصل سرمایه بعد از 24 ساعت قابل برداشت است و هر کاربر بعد از گذشت 24  ساعت امکان کنسل کردن پلن و برداشت اصل سرمایه را دارد . هزینه ی برداشت اصل سرمایه و کنسل کردن %10 است .
 
ارز مورد قبول در monelo بیت کوین است ، حداقل سرمایه گذاری 0.005 بیت کوین و حد اقل برداشت 0.0005 بیت کوین میباشد با سیستم پرداخت اوتوماتیک و فوری
 
در صورت تمایل به فعالیت در این پروژه جهت ثبت نام میتوانید از طریق بنر زیر وارد سایت پروژه شوید و مراحل ثبت نام را انجام دهید ‌. درصورت نیاز به راهنمایی در کامنت یا در تلگرام سوال کنید یا نظر خود را ارسال کنید .

Monelo.biz

لینک ثبت نام در کمپانی monelo

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *