آموزش وریفای حساب پرفکت مانی

همانطور که مطلع هستید یکی از کیف پولهای های دلاری مطرح که در اکثر پروژه ها و سایتهای خارجی پذیرفته می شود و محبوبیت بالایی هم دارد، حساب پرفکت مانیست.

سرعت بالا در تراکنش ها و راحتی اکسچنج پرفکت مانی به ارزهای دیجیتال و همچنین تومان و بلعکس باعث محبوبیت این حساب بانکی در بین کاربران ایرانی است. حساب پرفکت مانی را بدون وریفای کردن اکانت و احراز هویت هم می توان استفاده نمود ولی کارمزد در تراکنش ها در این حالت کمی بالاست.

چنانچه از حساب پرفکت مانی بدون وریفای کردن اکانت استفاده کنید کارمزد هر تراکنش ۱٫۹۹% است این در حالیست که اگر اکانت خود را فول وریفای کنید کارمزد تراکنش های شما به ۰٫۵% کاهش می یابد که خود مبلغ قابل توجهی ست. با جستجو در گوگل به مراکز زیادی برخورد خواهید کرد که در قبال دریافت حداقل 150هزار تومان اکانت شما را وریفای می کنند .
ما آموزش وریفای حساب پرفکت مانی با مدارک ایران را کاملا رایگان برای شما در این پست به اشتراک میگذاریم .


در ادامه آموزش گام به گام احراز هویت در پرفکت مانی را با شما همراهان گرامی به اشتراک می گذارم.
گام اول: وارد حساب کاربری تون در پرفکت مانی شوید و به تب Settings بروید. کادر هایی که برای احراز هویت مهم هستند، کادر های زیر هستند که باید با اطلاعات صحیح پر شوند:

Name: نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

Address: آدرس خود را وارد نمایید.
برای ترجمه آدرس از سرچ گوگل استفاده کنید . خیابان st , کوچه alley و …

Phone/Fax: شماره همراه یا تلفن ثابتی که امکان پاسخگویی به آن را دارید وارد نمایید.

گام دوم: حالا به قسمت Verification management بروید. سه بخش در اینجا وجود دارد که باید به ترتیب انجام دهید تا اکانت شما فول وریفای شود:
Name Validation: برای تایید شدن این قسمت می توانید از یکی از مدارک شناسایی خود مثل کارت ملی، گواهینامه رانندگی و یا پاسپورت استفاده کنید.

اگر پاسپورت داشته باشید که تاریخ اعتبار آن اکسپایر نشده باشد کار شما در این مرحله خیلی راحت تر خواهد بود چرا که نیازی به ترجمه ی مدرک شناسایی تون ندارید.

اما اگر پاسپورت نداشته باشید هم مشکلی نیست می توانید به سادگی کارت ملی یا گواهینامه تون رو ترجمه کنید. با موبایل یا دوربین دیجیتالی که رزولوشن بالایی داشته باشه یه عکس واضح و بدون لرزش از کارت ملی تون تهیه کنید.

عکس رو در فتوشاپ یا هر نرم افزا ویرایش عکس دیگه ای باز کنید و روبروی عبارات کارت ملی به ترتیب این موارد را بنویسید (اعداد و اسامی مثال است):

کارت شناسایی ملی: ID CARD

شماره ملی: National ID: 008-064095-3

نام: First Name: Kamran

نام خانوادگی: Last Name: Irandoust

تاریخ تولد: Date of Birth: May 17 1979

شماره شناسنامه: ID: 4591

نام پدر: Father’s Name: Kayvan

حالا تصویر را با فرمت JPEG ذخیره کنید و دقت کنید حجم فایل بیشتر از ۱٫۵ مگابایت نباشد. تصویر را در محل مربوطه در سایت پرفکت مانی آپلود کنید و منتظر باشید تا ایمیل تایید شدن این قسمت برای شما ارسال گردد.

Address Validation: بعد از دریافت ایمیل تایید مرحله ی اول یک تصویر واضح از یکی از قبوض آب، برق، گاز، تلفن، موبایل و یا صورتحساب عوارض شهرداری تهیه کنید.

در این بخش لازم است به چند نکته توجه کنید نام شخصی که صورتحساب یا قبض به نام اوست باید با نام قسمت قبل یکی باشد ولی اگر هیچ کدام از این ها به اسم خودتان نیست نگران نباشید. می توانید از صورتحساب یا قبض هر یک از اعضای خانواده که نام خانوادگی آنها با شما یکی ست استفاده کنید مثل فرزند، پدر، برادر، عمو، پسر عمو و پدربزرگ پدری و…

دقت کنید در قسمتی که ترجمه میکنید زیر ترجمه ی نام قید کنید مثلا اگر قبض به نام پدر شماست زیر ترجمه ی نام بنویسید He is my father and we live together.

پس در این قسمت ترجمه ی دو بخش در قبض یا صورتحساب مهم است اول نام و دوم آدرس. یک نکته در مورد آدرس مهم است دقت کنید آدرس روی قبض باید با آدرسی که در صفحه ی Settings وارد کرده اید یکی باشد.

این تصویر را هم آماده کنید و در محل مربوطه در سایت پرفکت مانی آپلود کنید و منتظر باشید تا ایمیل تایید شدن این قسمت برای شما ارسال گردد.

Phone Validation: بعد از دریافت تایید مرحله ی دوم این بخش فعال میگردد و شماره ی تماسی که در صفحه ی Settings وارد کرده بودید در کادر ظاهر می گردد. زیر آن کلیدی هست که درخواست کد تایید میکنید.

پس از کلیک بروی این کلید بلافاصله تماسی از طرف اپراتور پرفکت مانی گرفته می شود و یک کد ۴ رقمی برای شما دو بار خوانده می شود. این کد را در کادر مربوطه وارد کنید و اوکی کنید.
تمام شد حالا اکانت شما در پرفکت مانی وریفای شده و کارمزد تمام تراکنش های شما به ۰٫۵% کاهش می یابد

 

 

 

4.8/5 - (6 امتیاز)
لینک کوتاه :
15 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *