توصیه هایی در خصوص کار با صرافی و پلتفرم های خارجی

 

🔰 توصیه هایی در خصوص کار با صرافی و پلتفرم های خارجی :

  •  همراهان عزیز توجه داشته باشید که هیچ کدام از صرافی های متمرکز به دلیل وجود ریسک های خاص خود، جایی برای نگهداری دارایی شما نمیباشد، بلکه فقط باید برای ترید و انجام معاملات برای بخشی از دارایی شما مورد استفاده قرار گیرد. دارایی که برای هولد درنظر گرفته اید حتما در ولت های مطمئن نگهداری کنید.
  •  همیشه قبل از عضویت در هر پروژه یا صرافی تحقیقات لازم را انجام داده و در ابتدا با سرمایه کم و با مسئولیت خودتان شرکت کنید
  •  هر چند برخی صرافی ها اعلام میکنند با IP ایران مشکلی ندارند ولی ما به شما توصیه میکنیم برای تمام سایت ها و پلتفرم های خارجی از فیلترشکن مطمئن استفاده فرمائید. همچنین با شماره موبایل ایران ثبت نام نفرمائید و از قابلیت دریافت پیامک از صرافی به موبایل ایران، خودداری فرمایند.
  •  توصیه میکنیم بین صرافی های ایرانی و پلتفرم های خارجی به صورت مستقیم دارایی جا به جا نکنید.
  • اساساََ نمی‌توان با قطعیت درباره اعتبار هیچ صرافی ارز دیجیتال صحبت کرد. تجربه نشان داده که پلتفرم‌های شناخته‌ شده‌ای مانند FTX هم در سال‌های گذشته ورشکسته شده‌اند.
  • قبل از استفاده از هر صرافی قوانین آن را مطالعه فرمائید تا حساب شما شامل ریسک کنترل نشود.

 

🔰 با توجه به ایجاد محدودیت برای کاربران ایرانی عضو صرافی های mexc و bingX و همچنین اجباری شدن احراز هویت در همه صرافی های معروف و پیرو درخواست های اعضاء در خصوص معرفی صرافی جایگزین، چندین صرافی مورد بررسی قرار گرفت که معرفی خواهند شد.

————————————————————————

1️⃣ صرافی KCEX یکی از صرافی هایی که به راحتی بدون احراز هویت میتوان در آن فعالیت داشت میباشد. در این صرافی که رابط کاربری بسیار جذاب و راحتی دارد، فی معاملات کمترین میزان در بین تمامی صرافی ها میباشد، برای اسپات صفر و در مارکت فیوچرز کمترین میزان ( Maker 0.0% – Taker 0.02% ) میباشد.

https://www.kcex.com?inviteCode=JEZMU4

کد دعوت ما : JEZMU4

————————————————————————

2️⃣ صرافی Bitunix میتواند گزینه ای مناسب برای کاربران ایرانی‌ها باشد، رابط کاربری جذاب، استفاده از چارت بایننس در قیمت گذاری ارزها و دارای نسخه iOS و اندروید
https://www.bitunix.com/register?inviteCode=3nhbw3

کد دعوت ما : 3nhbw3

————————————————————————

3️⃣ صرافی LBank از سال 2015 فعال بوده و علاوه بر امکانات معمول صرافی ها دارای بخش کپی ترید میباشد.

https://www.lbank.com/fa/login/?icode=3OXSV

کد دعوت ما : 3OXSV

————————————————————————

🔘 باتوجه به اینکه انتخاب‌های ما برای فعالیت هر روز در حال محدودتر شدن میباشد پیشنهاد می‌کنیم که با تمامی این صرافی‌ها مراوده داشته باشید.

🔘  اگر تجربه فعالیت در این صرافی ها را دارید، نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

🔰 دوستانی که در صرافی های خارجی فعالیت دارید باید مفاد قوانین و مقررات آن صرافی ها را رعایت کنید تا حساب شما شامل ریسک کنترل نشود.

صرافی ها این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در قبال رفتارهای غیرعادی معاملاتی، مجاز هستند اقداماتی از جمله مسدودی موقت یا محدود کردن فعالیت‌های کاربر انجام دهند.

💢 از جمله مواردی که اکثر صرافی ها روی آن حساسیت دارند :

▫️انتقال دارایی به صرافی و خارج کردن آن بلافاصله
▫️ایجاد و لغو مکرر سفارش بدون انجام معامله
▫️تعداد معاملات باز در یک روز روی یک ارز معاملاتی خاص
▫️اتخاذ روش‌های معاملاتی برنامه‌ریزی‌شده برای ثبت سفارش‌های معاملاتی که ممکن است بر امنیت سیستم معاملات صرافی یا بر جریان معاملات عادی در صرافی تأثیر بگذارد.
▫️خرید و فروش مکرر کاربر با خودش یا خرید و فروش‌های متعدد بین کاربران در قالب یک گروه از حساب‌های کنترل شده با یکدیگر.
▫️انجام معاملاتی که سعی در کنترل قیمت‌های بازار و یا دستکاری بازار داشته باشد.
▫️ و …

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *