Revolvex

RevolvexReviewed by Shamohsen on Mar 22Rating: 4.5

Revolvex

وضعیت: عدم پرداختسرمایه فعال ما : 300 دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: 32 دلار
شروع پروژه: 10 روز پیش  مجموع سود ما: 32 دلار
مانیتور شده: 6 روز آخرین پرداخت: 1402/01/07
حداقل سرمایه گذاری: 5 دلار رده بندی ادمین : 6.5 از 10
پاداش معرفی: %3 %1 %1 ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول :تتر ، دوج کوین ، بیتکوین ،اتریوم ،ترون ،لایت کوین ، ای پای کور، نیکس مانی
پلنها : %2.5 روزانه برای 10 روز، %0.10 ساعتی برای 100 ساعت، (بازگشت اصل سرمایه آخر دوره) %300 تا %450 بعد از 15 تا 40 روز

 

 

درباره پروژه

یک سایت هایپ سرمایه گذاری با ارز دیجیتال و ارزهای الکترونیک مانند EPayCore و نیکی مانی، نسبتا با کیفیت، که هم دارای پلنهای ساعتی، پلن سود روزانه و پلنهای after است

 

پلن های سرمایه گذاری

 

حد اقل سرمایه گذاری در این سایت 5 دلار است که در پلن سود ساعتی 0.10 درصد می‌توان از 5 دلار تا 500 دلار اینوست کرد. پس از سرمایه گذاری و فعال کردن این پلن هر ساعت %0.10 به بالانس واریز می‌گردد و تا 100 ساعت ادامه دارد، به عنوان مثال با سرمایه گذاری 100 دلار در این پلن هر ساعت 0.10 دلار سود واریز می‌شود که در طول یک 24 ساعت (یک روز کامل) 2.4 دلار سود بهمراه دارد، و در کل 100 ساعت (4 روز) جمعا 10 درصد سود خالص بهمراه دارد، و در پایان پلن نیز اصل سرمایه قابل برداشت است.

پلن های After که سود نجومی دارد کلا توصیه نمی‌شود، و مابقیه پلن های ساعتی و سود روزانه با حد اقل سرمایه گذاری از 500 دلار به بالا شروع می‌شود.

برداشت

حد اقل برداشت در این سایت برای نیکس مانی و ای پای کور 0.1 دلار است، برای تتر شبکه ترون و بایننس 10 و 5 دلار، دوج کوین 100 دلار ،و ارزهای دیگر را در FAQ سایت می‌توان مشاهده کرد.
پردازش درخاست های برداشت در این سایت سرمایه گذاری بصورت دستی انجام می‌گردد و معمولا از 10 دقیقه تا 1 ساعت اول واریز می‌شود و تا 24 یا 48 ساعت نیز طبیعی میباشد.

 

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید،. همچنین در پست دیکشنری نیز با کلمات رایج در این بیزینس آشنا خواهید. لینک برخی از آموزش‌ها که با کیلیک بر روی هر یک به پست مربوطه ارجاع داده خواهید شد :

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 
 

لینک ثبت نام در Revolvex 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *