ROBOTON

ROBOTONReviewed by Shamohsen on Mar 6Rating:

وضعیت: عدم پرداختسرمایه ی فعال ما: 200 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 749 دلار
شروع پروژه: 119 روز پیشمجموع سود ما: 313 دلار
مانیتور شده: 90 روز آخرین پرداخت: 1399/01/05
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین : 9.2 از 10
پاداش معرفی:%5+ %2 +%1ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی ، پایر ،بیت کوین ، اتریوم ، دوج کوین , لایت کوین
پلنها : %1 روزانه برای 11 روز کاری ، %4_%8 روزانه برای 20 روز کاری ، %3_%7 روزانه برای 30 روز کاری 

Roboton

 

مانیتورهای فعال : 13

ارزیابی و تحلیل پروژه

پروژه ی Roboton فعالیت خود را بصورت رسمی و ثبت شده در استرالیا و انگلستان آغاز کرده و دارای دفتر مرکزی در سیدنی و لندن میباشد و در چارچوب قانونگذاری این حوضه های قضایی فعالیت میکند .

روبوتون با توسعه دهندگان پیشرو روبات های هوشمند همکاری میکند . هدف آنها توسعه فعال روباتیک و کاهش دوره بازپرداخت سرمایه گذاری برای سهولت در کار انسان در خانه و صنعت است. این شرکت نه تنها روبات های صنعتی و خانگی تولید می کند بلکه بیشتر سرمایه در این بخش قرار دارد. معرفی روبات ها در حوزه های داخلی ، صنعتی ، تجاری ، نظامی و غیره. پروژه ی Roboton LTD یک شرکت فعال در بازار روباتیک است. تقریباً در همه مناطق فعالیت می کند. این پروژه اینترنتی را برای جذب سرمایه گذاران برای انجام اقدامات متعهدانه در فعالیت های شرکت Roboton LTD ایجاد کرده اند .

پروژه ی Roboton به سایر مناطق امیدوار کننده رباتیک توجه می کند. به ویژه ، اکنون فعالیت های خود را در صنایعی مانند ربات های نظامی (به عنوان مثال ، هواپیماهای بدون سرنشین) ، سرگرمی و روبات های آموزشی تقویت می کند . به زودی برنامه های سرمایه گذاری اضافی را برای این مناطق آغاز می کنند . پلت فرم سرمایه گذاری روبوتون سپرده ی سرمایه گذاران را در تحقیقات و تحولات علمی فن آوری های جدید ، بهبود هوش مصنوعی و گسترش ظرفیت سرمایه گذاری می کند . کاربران به عنوان یک سرمایه گذار ، در حداقل ریسک ها درصد ثابت دریافت خواهند کرد.

این پلت فرم دارای یک ربات تلگرام پیشرفته است که امکان مدیریت حساب کاربران را با استفاده از محبوب ترین و راحت ترین پیام رسان میدهد . علاوه بر دسترسی به حساب شخصی ، ربات دارای عملکرد ارسال اطلاعیه های عملیاتی در مورد تغییر وضعیت و محدودیت ها ، هزینه ها و برداشت ها است. همچنین می توانید همیشه درباره رفرالهای خود اطلاعات کسب کنید .

مزایای پلت فرم سرمایه گذاری Roboton

استفاده از ssl شرکت کومودو
ثبت رسمی در انگلستان و استرالیا
ربات تلگرام پیشرفته برای مدیریت حساب
محبوبیت بین سپرده گذاران آنلاین از همه ی کشورها
رنک الکسا : 132,559
بازدید روزانه : 21,320
مانیتورهای فعال : 8

آمار فعلی بازدید و کاربران Roboton از کشورهای مختلف بر اساس رنک و بازدید به ترتیب


لینک مشاهده ی آمار کلی بازدید و ریز کشورها

https://hypestat.com/info/roboton.org

پلنهای سرمایه گذاری

**اگر با تلفن همراه از سایت بازدید می نمایید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید**

 پلنحداقل سرمایه گذاریمدت قراردادسود روزانهسود خالص پلن
Medic10 دلار11 روز کاری (14روز کامل)%1%11
Scientist50 دلارمدت قرارداد 20روز کاری (28روز کامل)%4 _ %8 همراه با اصل سپرده%20
Rescuer50 دلار روز کاری (42 روز کامل)%3 -%7%50
 
پروسه ی پرداخت :
 
 
پردازش پرداختها در روبوتون دستی بوده و از یک تا 48 ساعت ممکن است زمان بر باشد ولی بطور معمول در چند ساعت اولیه پردازش میشوند و بیش از 24 ساعت زمان بر نیست . پرداختها فقط در روزهای کاری انجام میشوند از دوشنبه تا جمعه . شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیل رسمی پرداخت انجام نمیشود ، و پردازش درخاستهای برداشت در روزهای تعطیل به روزهای کاری موکول میشود . 
حد اقل برداشت :
پرفکت مانی و پایر  1 دلار 
بیت کوین : 0.001 
اتریوم : 0.01 
لایت کوین 0.05
 
روبوتون با توجه به پلنهای منطقی و نوع عملکرد خود ، و همچنین پرداخت اصل پول به همراه سود بصورت روزانه در دو پلن دوم خود که باعث خواب کمتر اصل سرمایه میشود ، میتواند در سبد سرمایه گذاری علاقه مندان جزو پروژه های با ریسک متوسط باشد .

در صورت تمایل به سرمایه گذاری در این پروژه بر روی لینک و یا بنر زیر کیلیک کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید .
قطعا در طول مسیر راهنما و پشتیبان شما خواهیم بود .

Roboton

 

لینک ثبت نام در ROBOTON

جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات سایتها و شرکتهای سرمایه گذاری و سایتهای هایپ ، استراتژی ها و … عضو کانال تلگرام مجموعه شوید

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
25 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *