WMMM

WMMMReviewed by شامحسن on Apr 23Rating: 5.0VMMMدرباره پروژه:به مدل پروژه های سود ساعتی که دیگه همه واقفیم و نیاز به توضیح اضافی نداره سایت WMMM در کنار پلنهای ساعتی پلنهای افتر نیز دا

WMMM

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 350 دلار
واریز سود: آنیمجموع برداشت ما: 84 دلار
شروع پروژه: 7 روز پیشمجموع سود ما: 84 دلار
مانیتور شده: 7 روزآخرین پرداخت: 1399/02/11
حداقل سرمایه گذاری: 1 دلاررده بندی ادمین: 8.8 از 10
پاداش معرفی 1% – 5%ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی ، پایر ، اتریوم ، دوج کوین ، بیت کوین ، لایت کوین ، بیت کش ، دش
پلنها : %0.1 تا %4 ساعتی برای همیشه ، %105 تا %140 بعد از 1 روز (پرداخت بصورت ساعتی) %300 تا %5000 After ، بعد از 3 تا 12 روز (پرداخت بصورت ساعتی )

درباره پروژه:

به مدل پروژه های سود ساعتی که دیگه همه واقفیم و نیاز به توضیح اضافی نداره سایت WMMM در کنار پلنهای ساعتی پلنهای افتر نیز دارد که در پلنهای افتر نیز درصد سود را بصورت ساعتی به بالانس واریز میکند .
سود پلن ساعتی برای همیشه هست تا زمان پایان فعالیت سایت ، در پلن %0.10 ساعتی, در هر 24 سود دریافتی 2.4درصد است.
سود پلنهای After به عنوان مثال 105درصد بعد از یک روز اصل سرمایه رو هم شامل میشه ، ینی 100درصد اصل سرمایه و 5 درصد سود در 24 ساعت حاصل میشه ، به عنوان مثال با سرمایه گذاری 50 دلار واریز هر ساعت مبلغ 2.19 دلاره که در 24 ساعت جمعا میشه 52.56 دلار که 50 دلارش اصل سرمایه هست 2.56 دلارش سود خالص 1 روزه .
سود همه پلنها ساعتی واریز و بصورت ساعتی و هر ساعت قابل برداشته .

فقط یه چند تا نکته هست یادآوری میکنم رعایت کنید انشالا سود خوبی حاصل میشه.
نکته ی اول : به هیچ وجه در پلن های بالا نرید در پلن ساعتی فقط پلن اول یعنی %0.1 ساعتی و در پلنهای After فقط پلن بعد از 1 روز و نهایت بعد از 3 روز.
نکته ی دوم : از ارزهای پرفکت مانی و پایر و بیت کوین فقط برای سرمایه گذاری در این سایت استفاده کنید همچنین جهت برداشت توصیه میکنم برداشت هاتون رو چند بار در روز و با مبالغ پایین انجام بدید .
پلنهای ساعتی پرداختش همیشگی هست تا زمان پایان فعالیت سایت ، پلنهای After هم بصورت ساعتی پرداخت میشن .
پروسه ی برداشت :
پردازش درخاستهای برداشت ارزهای پرفکت مانی ، پایر و بیت کوین بصورت آنی انجام میشه مابقی ارزها پرداخت دستی و تا نهایت 24 ساعت پردازش میشن .
حداقل برداشت پرفکت مانی 0.01 دلار
پایر 0.02دلار
بیت کوین 0.0003 .

لطفا نکاتی که عرض کردم حتما رعایت کنید .

 

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود .

لینک ثبت نام در VMMM

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
9 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.