سل چین (SaleChain)

سل چین (SaleChain)Reviewed by شامحسن on Oct 21Rating: 5.0سل چین (SaleChain)یکی از پروژه های خوب، با برنامه، و طراحی عالی مدتی قبل بر بستر بلاکچین ترون و قرارداد هوشمند لانچ شد که اخیرا از استقبال بالا و روز افزونی ...

کسب درآمد با فیریز کردن توکن آینده داره SCH

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 30,000 ترون
واریز سود: آنیمجموع برداشت ما: 92393 ترون
شروع پروژه: 554 روز پیشمجموع سود ما: 92393 ترون
مانیتور شده: 461 روزآخرین پرداخت: 1400/07/26
حداقل سرمایه گذاری: 500 ترونرده بندی ادمین: 10 از 10
پاداش معرفی:%22 ، %15… تا 10 سطح (بدون محدودیت تعداد رفرال مجموعه در هر سطح )ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: ترون
پلن ها : قرارداد هوشمند با سود روزانه صندوق Staking. تشریح پلن

Salechain

تحلیل پروژه

یکی از پروژه های خوب، با برنامه، و طراحی عالی مدتی قبل بر بستر بلاکچین ترون و قرارداد هوشمند لانچ شد که اخیرا از استقبال بالا و روز افزونی برخوردار شده ، هم از طرف علاقه مندان به حوزه ی رمزارزها و عرضه اولیه ها و هم از طرف سرمایه گذاران در پروژه های حرفه ای بلاکچینی و هم بازاریابان و نتوورکرها.
از همان اوایل استارت پروژه Salechain مشخص بود که توسعه دهندگان این پلتفرم تیمی کاردان و حرفه ای هستند، از طراحی و ماهیت توکن اراعه شده گرفته تا نوع عرضه ی آن به بازار و ایجاد شبکه ی فروشی قدرتمند و جذاب، پلن استکینگ و پلن شبکه بسیار حرفه ای. توکن SCH به احتمال قوی یکی از توکنهای آینده دار در این عرصه خاهد بود که به محض فروش کل توکنهای موجود در صرافیهای معتبر لیست شده و قابل چنج خاهد شد.

 

درباره ی پروژه Salechain

سلچین زنجیره ای از خرده فروشان بین المللی است که بر بستر شبکه بلاکچین ترون برای فروش محصولات بلاکچینی طراحی و ساخته شده است.
این پروژه در چند فاز و پلن طراحی گردیده.

فاز مقدماتی ( عرضه ی اولیه توکن SCH و ایجاد شبکه برای زنجیره فروشندگان)
در فاز اول این پروژه و نوع قرارداد یعنی عرضه ی اولیه توکن SCH تعداد 950 میلیون توکن عرضه خاهد شد.
هر شخصی میتواند با خرید این توکن و وارد شدن به پروژه ی سلچین با حداقل 50 توکن SCH با قیمت پایه ی 500 TRON از تمام مزایای این پروژه و همچنین افزایش قیمت توکن SCH کسب سود کند. Salechain دارای یک صندوق Staking است که میتوان با فیریز کردن توکنها بصورت روزانه 20 درصد از ترون جمع آوری شده در استکینگ را نسبت به تعداد توکنی که فیریز کرده کسب کند.
سلچین پروژه ایست که بصورت کاملا شفاف اجرا شده و میتوان تمام کدهایی که در GitHub پروژه قرارگرفته را بررسی و تمام اطلاعات کانترکت را چک کرد و از درستی یا نادرستی کدها اطمینان حاصل کرد. همچنین این پروژه به صورت 100درصد decentralize میباشد به این معنی که تمام درصدها و سود اعضا و فورمول محاسبه ی سود صندوق استکینگ و سود شبکه ی فروش غیر قابل تغییر است و هیچ فردی از درون تیم توسعه دهنده یا خارج از آن امکان تغییر آن را ندارد.

فاز اصلی پروژه Salechain :

فاز اصلی به محض فروش تمام توکن ها، لانچ شده و توکن های SCH در صرافی (اکسچنج) جهت خرید و فروش و مبادله اضافه می شوند و تمام توکن داران میتوانند همه یا بخشی از توکن های خود را بفروش برسانند . شبکه فروش تشکیل شده در فاز مقدماتی با تمام جزئیات به dapp اصلی منتقل می شود. در نتیجه افرادی که در زنجیره فروش شما قرار دارند، در دی اپ اصلی نیز در زنجیره فروش شما خواهند بود و شما به صورت مادام العمر از سود فروش افراد در شبکه خود بهره مند خواهید شد.

ماهیت توکن SCH :

یکی از مهمترین نکات هر پروژه ی بلاکچینی و پروژه هایی که اقدام به ساخت و عرضه ی توکن خود میکنند ، کاربرد توکن ها و ماهیت آن است.
یکی از کاربردهای توکن SCH به منظور اپلای فروش محصولات بلاکچینی در شبکه فروش آن است.
به این معنی که
پروژه هایی که قصد فروش محصولات خود را در این شبکه دارند، هزینه ی اپلای آن را با توکن های SCH میپردازند . در نتیجه یکی از متقاضیان توکن های SCH که ما نیز خریداری کرده ایم، پروژه هایی هستند که قصد فروش محصولات بلاکچینی خود در شبکه Sale Chain دارند.
متقاضیان و خریداران دیگر این توکن ها، افرادی هستند که در فاز مقدماتی و عرضه ی اولیه توکنها موفق به ورود به این زنجیره ی فروش نشده اند و در فاز اصلی قصد ورود و خرید یا معامله با توکن SCH دارند. پس از به اتمام رسیدن فاز مقدماتی و ایجاد شبکه ی فروش، در فاز اصلی پروژه نیز افراد جدید با شرایط متفاوتی می توانند وارد شبکه فروش شوند .
بزرگترین عرضه کنندگان این توکن ها در آینده افرادی هستند که در فاز آفر و همین عرضه ی اولیه اقدام به خرید کرده اند و شبکه فروش خود را ایجاد کرده اند.
با خرید این توکن ها در فاز مقدماتی با قیمتی بسیار کمتر از فاز دوم که زمان عرضه آن در اکسچنج های معتبر است در لیست دارندگان این توکن ها قرار خواهند گرفت و در زمان عرضه در اکسچنج ها میتوان این توکن ها را با قیمتی به مراتب بیشتر بفروش برسانید.

 

مزایای Salchain و توکن SCH :

✔️پلن استکینگ و واریز سودهای صندوق بصورت روزانه.
✔️کسب درآمد ثابت روزانه و قابل افزایش
✔️افزایش چشمگیر قیمت توکن در هر سال
✔️ توزیع %70 درصد سرمایه ی جمع شده در شبکه فروش در 10 سطح
✔️بدون محدودیت تعداد رفرال در هر سطح (پلن خورشیدی)
✔️ توزیع %20 از جذب سرمایه بین تمام توکن دارانی که توکن خود را فیریز میکنند بدون قید و شرط.
✔️ گزینه ای مناسب هم برای سرمایه گذاران هم شبکه سازان
✔️ لیست شدن توکن SCH در صرافیهای معتبر پس از فروش تمام توکن ها و قابلیت فروش توکن ها
✔️ حد اقل سرمایه گذاری 500 ترون و بدون محدودیت مبلغ سرمایه گذاری

 

تشریح پلن و توزیع سود در Salechain :

از تمام سرمایه ای که با ارز ترون جهت خرید توکن وارد این پروژه میشود به صورت زیر توزیع میشود :
%70 درصد در شبکه فروش اعضا در 10 سطح
%20 سهم فیریز توکن (سود روزانه صندوق استکینگ برای افرادی که توکنهای خود را فیریز کرده اند.)
10% توسعه پروژه و توکن و بازاریابی.

صندوق استکینگ و سود روزانه :

جهت بهره مندی از سود روزانه، بعد از خرید توکن SCH در قسمت Freez سایت، تعداد توکنی که خریداری کرده ایم را فیریز میکنیم تا از صندوق استکینگ نسبت به تعداد توکنی که فیریز کرده ایم ارز TRON دریافت کنیم.

20% از ترونهایی که بابت فروش توکن بدست می آید در یک صندوق به نام Staking ذخیره می شود و در انتهای هر روز، بین تمام کسانی که توکن SCH خود را فیریز کرده اند به صورت کاملا غیر متمرکز و طبق یک قرارداد هوشمند تقسیم میشود.
میزان سود هر شخص از این صندوق به نسبت تعداد توکن های فریز شده ی شخص به کل توکن های فریز شده در آن روز بستگی دارد.
به عنوان مثال فرض کنید در صندوق مربوط به پلن استیکنگ در یک روز 1 میلیون ارز ترون وجود دارد و شما 1000 توکن SCH را خریداری و فیریز کرده اید. تعداد کل توکن های فریزشده در آن روز نیز 100 هزار توکن میباشد. سود شما در آخر همان روز %1 از 1 میلیون ارز ترون موجود در صندوق است که بصورت اوتومات راس ساعت به ولت شخصی شما واریز میشود.

1000,000 TRX × 1% = 10,000 TRX

 

سود شبکه ی فروش ( کمیسیون رفرال)

در فاز مقدماتی پروژه ی Salechain, این امکان وجود دارد که شبکه فروش ایجاد کرد و 70 درصد تمام سرمایه ی جذب شده را در شبکه خود بدست آورد.

پلن شبکه ی پروژه ی سلچین پتانسیل درآمدی بسیار بالایی دارد بدون محدودیت در سطوح تعیین شده. به عنوان یک حساب سر انگشتی اگر هر شخص که وارد پروژه میشود فقط با حداقل ورودی 500 ترون وارد شود و در سطح 1 خود فقط 5 رفرال مستقیم که هرکدام با 500 ترون وارد شده اند را ورودی بگیرد و تا سطح 10هم همین روال پیش برود در این صورت کل کمیسیون شما 1میلیون دلار خاهد شد.
ولی این مبلغ میتواند بسیار فراتر رود،. چون در هر سطحی محدودیت نفرات وجود ندارد و همه فقط با 500 ترون وارد نمیشوند و برای دریافت سود روزانه ی بیشتر مبالغ بیشتری سرمایه گذاری خاهند کرد.

70% از سرمایه سرمایه گذاران در 10 سطح در شبکه فروش و پاداش معرفی توزیع میگردد که محدودیتی در تعداد افراد در هر سطح وجود ندارد، مثلا در سطح 1 شخص بصورت نامحدود میتواند رفرال داشته باشد و تمام افرادی که مستقیما با لینک شخص وارد شوند در سطح 1 قرار گرفته و %22 از مبلغ سرمایه گذاری رفرال سطح 1 را دریافت میکنند، و همینطور تا سطح 10 مطابق با جدول زیر :

لول 122%
لول 215%
لول 310%
لول 47%
لول 55%
لول 64%
لول 73%
لول 82%
لول 91%
لول 101%

حد اقل خرید توکن 50 عدد که به قیمت 500 ترون است ولی محدودیتی در خرید تعداد توکن و سرمایه گذاری وجود ندارد.
در حال حاضر نیست یک آفر در سلچین وجود دارد که اگر بیش از 1000 توکن خریداری شود 3 درصد تا 25 درصد توکن بیشتر تعلق خاهد گرفت.

ENGLISH PDFFARSI PDF

آموزش مراحل سرمایه گذاری :

✔️نصب کیف پول توکن پوکت یا ترون لینک پرو،. که برای سلچین بهترین گزینه استفاده از ولت توکن پوکت میباشد.
✔️خرید ترون و شارژ کردن کیف پول
✔️کیلیک بر روی مرورگر ترون ولت
✔️کپی کردن این لینک و جاگذاری  در مرورگر و سرچ
✔️سایت سلچین باز میشه ، کیلیک روی گزینه ی Purchase token
✔️سپس مقدار توکن SCH که میخواهید سرمایه گذاری کنید را وارد کنید. حداقل این مقدار 50 SCH که معادل 500 ترون میباشد، و کانفیرم میکنید.
✔️ کیف پول ترون ولت شما و سایت salechain با هم sync میشوند. روی گزینه Accept کلیک کنید.
✔️ توکن خریداری شده و لینک رفرال برای شما در پایین صفحه باز میشود. (برای معرفی افراد در شبکه ی فروشتان)

بعد از خرید توکن روی گزینه ی Freez کیلیک کرده، و تعداد توکنی که قصد فیریز کردن دارید را وارد کنید و بر روی فیریز توکن کیلیک کنید.
(بعد از 24 ساعت امکان Unfreez کردن و آزاد کردن توکنها وجود دارد ولی برای دریافت سود هر روز توکنها را فیریز نگهدارید) پس از لیست شدن در صرافی میتوانید توکنهارا انفیریز کرده و به فروش برسانید.

تمام فرایندی که در بالا برای نصب کیف پول موبایلی یا ویندوزی و سرمایه گذاری توضیح داده شد ، بسیار ساده است . با این حال اگر تا بحال از ولتهای ارز دیجیتال استفاده نکردید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، آموزشهای ویدیویی و تصویری در تلگرام موجود است ، جهت راهنمایی کامل وارد کانال اصلی تلگرام ما شوید یا در تلگرام شخصی «شامحسن ادمین» پیام دهید تا آموزش ها برای شما ارسال شود

 

با توجه به مطالب ذکر شده با یک پلتفرم بلاکچینی امن ، مناسب و توکنی آینده دار مواجه هستیم . بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر یا لینک زیر کلیک کنید و لینک ثبت نام و خرید توکن را کپی کرده و در ولت خود اقدام به خرید و سرمایه گذاری کنید. قطعا در طول مسیر پروژه، تیم شامحسن راهنما و همراه همیشگی شما خواهد بود. با آموزش تصویری و پشتیبانی 24 ساعته.

Salechain

 

لینک ثبت نام در Salechain

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

4.9/5 - (17 امتیاز)
لینک کوتاه :
30 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *