پامپ قیمت ریپل و سپس دامپ آن با یک خبر جعلی | بررسی دلایل اصلی

دلیل اصلی پامپ و دامپ قیمت ریپل (XRP) مشخص شد: نه، بلک راک به این زودی برای ETF ریپل ثبت نام نخواهد کرد.

قیمت ریپل

از 0.65 دلار به 0.73 دلار در روز دوشنبه پس از اخباری مبنی بر اینکه غول مدیریت دارایی، BlackRock، درخواست خود را برای ETF ریپل در Delaware ثبت کرده است، افزایش یافت.

با این حال، گزارش‌های بعدی تأیید کردند که ثبت درخواست فرضی یک خبر جعلی بوده و قیمت XRP دوباره به 0.65 دلار کاهش یافت.

طبق وب‌ سایت ایالت Delaware، یک نهاد پرونده ای به نام «iShares XRP Trust» با شماره پرونده 2619091 ثبت شده است.

در حالی که به نظر می رسد پرونده تحت نام یکی از مدیران بلک راک است که از آدرس بلک راک استفاده می کند، اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ تأیید کرد که بلک راک در واقع هیچ گونه درخواستی را ثبت نکرده است.

این دروغ است! BlackRock تایید کرد که این خبر فیک است. Balchunas در روز دوشنبه در X پست کرد. برخی از whacko باید با استفاده از نام اجرایی BlackRock و غیره اضافه شده باشند.

این خبر هر چند جعلی ممکن است نشان دهد که BlackRock به زودی برای یک ETF مبتنی بر XRP در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تشکیل می دهد.

همچنین بخوانید: بلک فرایدی 2023 و معرفی وب سایت هایی که ایرانیان می توانند از آنها خرید کنند!

هفته گذشته

مدیر دارایی، iShares Ethereum Trust را در Delaware به ثبت رساند، اندکی قبل از اینکه NASDAQ برای یک درخواست ETF اتریوم از طرف خود اقدام کند. در پاسخ، قیمت اتریوم (ETH) به بالای 2000 دلار رسید.

SEC هنوز هیچ ETF ارز دیجیتالی را تایید نکرده است، اگرچه برخی از تحلیلگران گمان می کنند که ممکن است تا پایان هفته تعداد زیادی ETF بیت کوین مورد تایید قرار گیرد.

منبع: کریپتو پوتیتو

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *