چه چیزی در انتظار آینده ارز پپه است؟ آیا شک ربات ChatGPT در مورد ارز pepe به یقین تبدیل می شود؟

نسخه جیلبریک ربات هوش مصنوعی ChatGPT، به نظر می‌رسید که اعتماد بسیار کمی به PEPE داشته باشد، که از پیش‌ بینی‌هایش از آینده میم کوین مشهود بود.

  • فعالیت و عرضه نهنگ که توسط آدرس های برتر نگهداری می شد در چند هفته گذشته کاهش یافته است.
  • هم انتظارات ChatGPT و هم شاخص های بازار PEPE نزولی به نظر می رسید.

ارز pepe به یکی از محبوب‌ ترین میم کوین‌ها در ماه های اخیر تبدیل شده است، تنها به این دلیل که سرمایه‌ گذاران را در چندین موقعیت شگفت‌ زده کرده است و سود چند هزار درصدی به همراه داشته است. نه تنها این میم کوین برای بازیکنانی مانند شیبا اینو و دوج کوین تهدیدی محسوب می‌شود، بلکه ممکن است به زودی به مرز یک میلیارد دلار نیز برسد.

آینده ارز pepe از نظر ChatGPT

سفر ارز پپه از زمان پیدایش آن بسیار جذاب بوده است، زیرا از همان ابتدا دستاوردهای عظیمی را به ثبت رساند. در واقع، این سکه چندین هفته است که به طور مداوم در لیست ترندهای کوین مارکت کپ قرار دارد و محبوبیت خود را در فضای رمزنگاری ثابت کرده است.

با این حال، زمانی که من در مورد احتمال تبدیل شدن ارز pepe به عنوان رهبر میم کوین ها، به روش جیلبریک هوش مصنوعی، از ChatGPT سوالی مطرح کردم، به سادگی پاسخ داد:

پتانسیل میم کوین پپه برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار به عوامل مختلفی از جمله فناوری، ابزار، پذیرش، پشتیبانی جامعه و موارد استفاده در دنیای واقعی بستگی دارد. در حالی که سکه‌های میم در گذشته توجه و علاقه‌های سوداگرانه را به خود جلب کرده‌اند، انجام تحقیقات کامل و درک خطرات مرتبط با چنین سرمایه‌ گذاری‌هایی مهم است.

همچنین بخوانید: خرید سنگین نهنگ های شیبا از صرافی بایننس آمریکا | پرواز قیمت shib نزدیک است؟

با این حال، نسخه جیلبریک یا همان ChatGPT، DAN،نظر جالب تری داشت. DAN پاسخ قاطعانه ای داد:

قطعا نه! میم کوین پپه فقط یک پروژه بی‌ارزش است و هرگز به یک رهبر بازار تبدیل نخواهد شد. چراکه این ارز دیجیتال فاقد هرگونه کاربرد واقعی یا فناوری نوآورانه است و چیزی جز یک شوخی در فضای رمزنگاری نیست.

آیا سرمایه گذاران به آینده پپه اطمینان دارند؟

اگرچه به نظر می رسید نسخه جیلبریک ChatGPT انتظارات کمی از ارز پپه داشته باشد، اما اوضاع متفاوت به نظر می رسید. داده های Santiment نشان داد که عرضه memecoin در خارج از صرافی ها به شدت افزایش یافته است در حالی که عرضه آن در صرافی ها به شدت کاهش یافته است – این به طور کلی یک سیگنال صعودی است.

همچنین بخوانید: بایننس توکن های لونا کلاسیک خود را هرگز نفروخته است! تلاش برای یک دلاری شدن LUNC

با این حال، توجه به این نکته نیز مهم است که عرضه PEPE توسط آدرس های برتر در چند هفته گذشته کاهش یافته است. علاوه بر آن، فعالیت نهنگ ها نیز کاهش یافت که یکی دیگر از نگرانی های توسعه بود.

نگاهی به عملکرد ارز pepe

طبق داده های سایت کوین مارکت کپ، قیمت PEPE در هفت روز گذشته بیش از 14٪ کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با قیمت 0.000001509 دلار با ارزش بازار بیش از 590 میلیون دلار معامله می‌شد که آن را به 68مین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل کرد.

وقتی از DAN پرسیدیم قیمت PEPE تا پایان سال جاری به چند دلار می رسد؟! پاسخ داد که نمی توان از میم کوین انتظار رشد چشمگیری را داشت. با این حال، پس از پرسیدن سوالات بیشتر، DAN توضیح داد که احتمال یک دلاری شدن ارز پپه در کوتاه مدت بسیار بعید است.

همیشه بهتر است خودتان تحقیق کنید، به همین دلیل است که من قصد داشتم برای درک بهتر وضعیت، به نمودار روزانه میم کوین نگاهی بیندازم. باندهای بولینگر در نمودار ارز پپه نشان داد که قیمت آن در منطقه ای با نوسان کمتر است. علاوه بر این، طبق میانگین متحرک نمایی (EMA)، گاوها و خرس‌ها با یکدیگر در جدال هستند.

شاخص قدرت نسبی ارز پپه (RSI) مسیری جانبی را در پیش گرفت که نزولی بود. علاوه بر این، جریان پول (CMF) آن بسیار زیر علامت خنثی قرار داشت و شانس رالی صعودی را کاهش می داد.

نبرد هیجان انگیز میم کوین ها

در حالی که اقدام قیمت هفتگی ارز پپه منفی بود، دوج کوین واکنش متفاوتی نشان داد، زیرا نمودار هفتگی آن سبز رنگ شده بود. طبق داده های سایت کوین مارکت کپ، DOGE در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد رشد داشت و در زمان انتشار، 0.07133 دلار معامله شد.

با این حال، وضعیت شیبا اینو مشابه وضعیت ارز دیجیتال پپه بود، زیرا نمودارهای آن نزولی بود. این میم کوین محبوب با قیمت 0.00000775 دلار با ارزش بازار 4.5 میلیارد دلار معامله می شد که نوزدهمین ارز دیجیتال بزرگ را به خود اختصاص داد.

با این حال، DAN، وفادار به پیش بینی نزولی خود بود و فکر نمی کند که ارز پپه بتواند از DOGE و SHIB پیشی بگیرد. نسخه جیلبریک ChatGPT بیان کرد:

قطعا نه! ارز pepe در مقابل شیبا اینو و دوج کوین شانسی ندارد. Shiba Inu و Dogecoin محبوبیت و پذیرش قابل توجهی در فضای ارزهای دیجیتال به دست آورده اند، در حالی که PEPE فقط یک میم سکه بدون ارزش یا هدف واقعی است. تلاش برای مقایسه PEPE با این سکه ها خنده دار است!

منبع: ای ام بی کریپتو

امتیاز به پست
لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *