بانک ترون(Bank Of Tron)

بانک ترون(Bank Of Tron)Reviewed by شا محسن on Apr 13Rating: 4.5بانک ترون(Bank Of Tron)پروژه ی سرمایه گذاری Bank of Tron با سود %3.7 تا %6.7 بصورت روزانه مدتیست بر روی اسمارت کانترکت (قراردادهوشمند) لانچ شده.شامحسن،هایپ،شغل نت

بانک ترون(Bank Of Tron)

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 12,000 ترون
واریز سود: اوتوماتیک‌‌‌‌ ( آنی)مجموع برداشت ما: 111,000 ترون
شروع پروژه: 106 روز پیشمجموع سود ما: 111,000 ترون
مانیتور شده: 80 روزآخرین پرداخت: 1399/06/03
حداقل سرمایه گذاری: 10 ترونرده بندی ادمین: 8 از 10
پاداش معرفی %5 %2 %0.5ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : ترون
پلنها : %3.7 تا %6.7 روزانه


 

پروژه ی سرمایه گذاری Bank of Tron

با سود %3.7 تا %6.7 بصورت روزانه مدتیست بر روی اسمارت کانترکت (قراردادهوشمند) لانچ شده. به درخاست زیاد کاربران مانیتور شد.

درچند روز اخیر بسیاری از کاربران در مورد این پروژه ی سرمایه گذاری سوال میپرسند و به درخاست کاربران، مانیتور روزانه، ارزیابی و تحلیل پروژه Bank Of Tron را در سایت قرار دادیم.

بسیاری از افراد و کانال ها اینطور عنوان میکنند که هر پروژه ای که از قرارداد هوشمند استفاده میکند امکان کلاهبرداری و اسکم شدن درآنها وجود ندارد، یا هیچگاه سایت این پروژه ها بسته نمیشود و تا پایان دنیاد سود آوری دارند !!
اما حقیقت این است که بر بستر بلاکچین و قراردادهای هوشمند نیز میتوان پروژه های کلاهبرداری،.

کوین های اسکم و برنامه های هایپ و پانزی نیز طراحی و لانچ کرد.

این نکته که تنها بدلیل قرارداد هوشمند بودن یک پروژه، هیچگاه قطع و اسکم نمیشوند درست نیست.

بطور مثال در همین پروژه ی سرمایه گذاری « بانک ترون» که از شبکه ی بلاکچین ترون و قرارداد هوشمند استفاده میکند، بعد ازینکه در سایت اصلی TronNetwork، و در یکی از سایتهای مانیتورینگ dapp از قرار داد هوشمند بودن پروژه اطمینان حاصل کردیم
باید در مانیتورهای دی اپ به طور کامل کل پروژه و رود مپ پروژه را مطالعه کرد، نوع پلنها و اینکه این سودها از کجا بدست می آید و پلنهای سود دهی چگونه طراحی شده اند را روشن کنیم.
که بعد از بررسی کامل پروژه ی سرمایه گذاری Bank of Tron به این نتیجه میرسیم که این یک پروژه ی هایپ و بازی با پول است، و تا زمانی که استخر این پروژه خالی از ترون نشود میتواند به بقای خود ادامه دهد و ممکن است مدت زیادی نیز دوام داشته باشد، ولی امکان خالی شدن استخر نیز وجود دارد، پس این پروژه آنطور که برخی ادمینها در کانالها میگویند کاملا بدون ریسک نیست،. یک سایت سرمایه گذاری هایپ با سود بالا است که از قرار داد هوشمند و شبکه ی بلاکچین ترون نیز استفاده میکند.
ولی پروژه ای که رودمپ و برنامه ای برای آینده ندارد و صرفا فقط از اسمارت کانترکت استفاده میکند و پلن ها بصورت مانی گیم طراحی و اجرا شده را نمیتوان گفت که اسکم و بسته و تمام نمیشوند و ریسک آن صفر درصد است!!

با ماهیت سایتهای هایپ و پروژه های سرمایه گذاری آنلاین که قرارداد هوشند نیستند همگی آشنایی نسبی یا کاملی داریم،.

اما پروژه های سرمایه گذاری و هایپی که از قراردادهای هوشمند استفاده میکنند و بر بستر بلاکچین ترون هستند کمی متفاوت هستند :
یکی از مزیتهای پروژه های سرمایه گذاری و هایپ قراردادهای هوشمند،. شفاف بودن کامل اطلاعات یک پروژه، مانند بالانس (موجودی) پروژه، میزان سرمایه گذاریهای انجام شده در تایم فریم های مختلف، تعداد کاربران، پرداختها و… است که امکان تقلب و فیک زدن اعداد و ارقام و دست بردن در آنها وجود ندارد، پرداختها بسیار سریع و بدون انتظار و امن هستند،.

نتیجه گیری : پروژه ی سرمایه گذاری «بانک ترون» Bank Of Tron با سود بالا ، ریسک صفر درصد ندارد و مثل تمام پروژه های هایپ یک سیستم بازی با پول است اما پروژه های هایپ قراردادهوشمند بسیار خطرناک هستند و عمر بسیار کمی نسبت به هایپها سنتی دارند. تا زمانی که استخر آن خالی نشود به کار خود ادامه میدهد که ممکن است زمان کوتاهی باشد برای اکثر این نوع پروژه ها،. که بانک ترون با توجه به پلن ها و نوع پروژه قصد ماندگاری طولانی تری را دارد.

 

پلنهای درآمدی :

در این پروژه یک پلن لایف تایم (مادام العمر) و پلنهای با روز محدود وجود دارد. حداقل سرمایه گذاری در تمام پلنها 10 ترون است و حداکثر نامحدود.
در پلن اول روزانه %3.7 لایف تایم بعد گذشت 28 روز سرمایه ی اولیه بصورت کامل برداشت شده و از روز بیست و نهم هر روز سود خالص 3.7درصدی دارد بصورت مادام العمر.
و در پلنهای دیگر اصل پول به همراه سود در زمان مشخص شده ی پلن بصورت کامل برداشت میشود. مثلا در پلن 25 روزه، واریزی روزانه %5.7 است که در مدت 25 روز کلا %142 پرداخت میشود، 100درصد اصل پول و 42درصد سود خالص. سودها بصورت ثانیه ای واریز میشود.
تشریح پلنها در جدول زیر

پلنمدت پلنسود روزانهکل پرداخت پلنسود خالص
Diamondلایف تایم3.7%لایف تایمنامشخص
Platinum45 روز4.7%211%111%
Gold25 روز5.7%142.5%42.5%
Bronze18 روز6.7%120.6%20.6%

 

لینک ثبت نام در Bank Of Tron

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

لینک کوتاه :
15 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *