BitVentures

BitVenturesReviewed by شامحسن on May 6Rating: 3.0BitVenturesسایت سرمایه گذاری Bit Ventures، یک هایپ با سود بالا میباشد ادمین این سایت از کشور بلیز Belize است و یک تریدر ارزهای دیجیتال است.پلتفرم جذب سر.

BitVentures

وضعیت: عدم پرداختسرمایه ی فعال ما: 350 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 161 دلار
شروع پروژه: 23 روز پیشمجموع سود ما: 161 دلار
مانیتور شده:  17 روزآخرین پرداخت: 1399/07/23
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین : 9 از 10
پاداش معرفی: %6 %2 %1ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی، پایر ، بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین ، اتریوم
پلنها : %3 روزانه برای 10 روز، %4 روزانه برای 20 روز ، %5 روزانه برای 30 روز(بازگشت اصل سپرده آخر دوره)

BitVentures

 

**<< اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید >>**

 

مانیتور ها فعال : 18 امنیت : Sertigo RSA SSL
چک کردن امنیت سایتچک کردن Whois سایت
چک کردن رنک الکساچک کردن ریز بازدید روزانه کشورها بز اساس رنک، رتبه و کل اطلاعات سایت
بازدید روزانه فعلی 4200 از 4 کشور

 

درباره پروژه

سایت سرمایه گذاری Bit Ventures، یک هایپ با سود بالا میباشد ادمین این سایت از کشور بلیز Belize است و یک تریدر ارزهای دیجیتال است.

پلتفرم جذب سرمایه این پروژه در تاریخ 22 سپتامبر 2020، 1/07/1399 استارت شده و در حال پرداخت میباشد.
حد اقل سود این سایت روزانه %3 درصد و فعالیت ادمین با سرمایه ها ترید در صرافیهای kucoin، bybit ، binance و cex.io عنوان شده و بیشتر در معاملات فیوچرز.

پلنهای سرمایه گذاری

حد اقل سرمایه گذاری در این پروژه 10 دلار است و امکان سرمایه گذاری با ارزهای پرفکت مانی ، پایر ، دوج کوین ، بیت کوین ، اتریوم و لایت کوین را دارد.
در سایت Bit Ventures سه پلن سرمایه گذاری وجود دارد که در هر 3 پلن پایان دوره اصل سرمایه قابل برداشت است. پلن اول که معقول ترین پلن در این پروژه است، روزانه 3 دلار به مدت 10 روز 30 درصد در 10 روز و در پایان اصل سپرده قابل برداشت. در جدول محاسبه میکنیم.

پلن های سرمایه گذاری
پلنمدت پلنرنج سرمایه گذاریسود روزانهسود خالص پلن
پلن110 روز 10 دلار تا 5000 دلار%3%30
پلن220 روز2000 دلار تا 25000 دلار %4%80
پلن330 روز 5000 دلار تا 50000 دلار%5%150

پروسه برداشت :

پردازش درخاست های برداشت بصورت دستی انجام می‌شود و معمولا بین کمتر از یک 1 تا 8 ساعت پس از درخاست برداشت به ولت کاربر واریز می‌شود. پردازش ها تا 48 ساعت در نهایت عنوان شده است.
حداقل برداشت برای پرفکت مانی و پایر 1 دلار،. و برای ارزهای بیت کوین و بقیه کریپتو ها 3 دلار میباشد

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 
BitVentures
 

لینک ثبت نام در BitVentures

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *