COMETA LP

COMETA LPReviewed by Shamohsen on Mar 8Rating:

وضعیت: عدم پرداختسرمایه ی فعال ما: 120 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 176 دلار
شروع پروژه:34 روز پیشمجموع سود ما: 76 دلار
مانیتور شده: 7 روزآخرین پرداخت: 1398/08/24
حداقل سرمایه گذاری: 20 دلاررده بندی ادمین : 7.5 از 10
پاداش معرفی: 10%-7%-5%ارزیابی و تحلیل پروژه
پرفکت مانی ، پایر ، بیت کوین ، دوج کوین ، اتریوم
پلنها %2.5 ، %3.5 روزانه برای 10 تا 20 روز (بازگشت سرمایه آخر دوره) و پلنهای پرداخت سود روزانه به همراه اصل سرمایه و پلنهای آفتر

درباره ی پروژه :
کومتا ال پی یک صندوق سرمایه گذاری باز است. شرکت cometalp امکان دسترسی به بازار سرمایه گذاری جهانی آنلاین را برای همه افراد علاقمند به سودهای بالا و پلنهای منعطف فراهم می کند. هدف آنها افزایش سبد سرمایه گذاری شرکت و دریافت سود کمیسیون است.

 فعالیت ها:
1-دریافت سود سهام از شرکتها سهام و توزیع سود بین سرمایه گذاران.
2- بطور فعال و سریع وجوه سپرده گذاران را در اوراق بهادار و سهام سرمایه گذاری کرده که امیدوار کننده ترین شرکت ها و نوآوری ها در زمینه هوش مصنوعی در مراحل اولیه هستند. پس از افزایش ارزش بازار آنها ، ما آنها را می فروشیم و درآمد را ثابت می کنیم. شاخص بالایی از بازده از طریق رشد مداوم و پایدار در بازار هوش مصنوعی . برای شما این یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری ، تجارت و دریافت درآمد منفعلانه است.
به گفته ی مدیریت شرکت کومتال ال پی از سال 2016 فعالیت داشته و یک شرکت رسمی ثبت شده در انگلستان اند چراکه قوانین ملی این کشور ابزارهای مناسبی را برای برنامه ریزی شرکت ها و مالیات فراهم می کند. اطلاعات مربوط به این مورد را می توانید در رجیستری عمومی بررسی کنید. در سال 2018 ، آنها اولین دفتر خود را در مسکو افتتاح کردند و قصد دارند تا جغرافیای خود را بیشتر گسترش دهند . شرکای ما می توانند کاملاً ناشناس باشند ، زیرا سرمایه گذاری آنها نه تنها توسط قوانین روسیه بلکه در انگلیس نیز محافظت میشود .

پلنهای سرمایه گذاری:
این سایت دارای پلنهای متعدد و متفاوت است که دست سرمایه گذاران را برای پیاده سازی هر نوع استراتژی باز گذاشته .
پلنهایی با پرداخت سود روزانه و قابل برداشت با بازگشت اصل سرمایه در آخر دوره ، پلنهایی که سود را همراه با اصل سرمایه بصورت روزانه واریز و قابل برداشت هستند و پلنهای آفتر (برداشت سود به همراه اصل سرمایه در آخر دوره)
در جدول زیر به ارائه ی پلنهای این پروژه میپردازیم
**اگر با تلفن همراه از سایت بازدید می نمایید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید*
پلن های سرمایه گذاری
مدت پلنرنج سرمایه گذاریسود روزانهسود خالص پلن
10 روز20 دلار تا 399 دلار2.5%25%
20 روز220دلار تا 800 دلار3.5%70%
3 روز20 دلار تا 399 دلار3.5% ( آفتر)10.5%
11 روز20 دلار تا 10000 دلار13% (سود+اصل)43%
22 روز400 دلار تا 10000 دلار8.5% (سود+اصل)120%
40 روز1000 دلار تا 10000 دلار7.5% (سود+اصل)200%
پروسه ی پرداخت :
حد اقل برداشت 0.10 دلار است و کارمزد ندارد . پردازش درخاست برداشتها در این سایت بصورت دستی است و سریع انجام میشود .
نکته :
هنگام باز کردن سایت اگر زبان پیش فرض روسی بود در بالای سایت سمت چپ بر روی پرچم انگلیس کیلیک کنید تا زبان انگلیسی شود ، هم هنگام ثبت نام هم هنگام ورود به سایت . بجای گزینه ی داشبورد (dashbord) در این سایت از کلمه ی کابینت استفاده شده است ، و برخی اصطلاحات سایت با مابقی سایتها متفاوت است ، ولی روال کار واریز و برداشت و … تفاوت چندانی ندارد و بسیار ساده است .
اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر یا لینک زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

لینک ثبت نام در کمپانی COMETA LP

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
یک نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *