Deluca Ventures Ltd

وضعیت: عدم پرداختسرمایه ی فعال ما: 100 دلار
واریز سود: فوریمجموع برداشت ما: 6 دلار
شروع پروژه: 4 روز پیشمجموع سود ما:  – 94 دلار 
مانیتور شده: 1 روزآخرین پرداخت: 1400/01/25
حداقل سرمایه گذاری: 20 دلاررده بندی ادمین : 7 از 10
پاداش معرفی: %7 %2 %1ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی بیتکوین ، لایت کوین، اتریوم
پلنها : %3 روزانه برای 30 روز (بازگشت اصل سرمایه آخره دوره) امکان کنسل کردن پلن هرزمان به دلخاه با %0 کارمزد. %4 و %5 روزانه برای 50 روز (بازگشت اصل سرمایه آخر دوره) امکان کنسل کردن پلن هرزمان با 0% کارمزد

Deluca Ventures Ltd

مانیتور ها فعال : 4 امنیت : SSL – Sectigo RSA
چک کردن امنیت سایتچک کردن Whois سایت
چک کردن رنک الکساچک کردن ریز بازدید روزانه کشورها بر اساس رنک، رتبه و ترافیک سایت
 
پروژه سرمایه گذاری هایپ Deluca Ventures LTD در تاریخ 10 آپریل 2021 استارت شده و جزو سایتهای با سود بالا و پرداخت سریع میباشد. این پروژه نیز پلن باز دارد و امکان کنسل کردن پلن و برداشت اصل پول حتی قبل از پایان پلن را دارد،
سایت هایپ دلوکا ونتورس در چند مانیتور معتبر لیست شده و در انجمن ها و فروم های هایپ بازان نظیر MMGP ، CG, DTM نیز فعال میباشد.
 

پلن های سرمایه گذاری

در این سایت نیز مانند پروژه محبوب AxTrader سه پلن سرمایه گذاری طراحی شده، که بهترین پلن آن همان پلن اول با سود روزانه %3 است. روزانه 3 درصد سود واریز شده و در انتهای 30 روز اصل سرمایه به بالانس اصافه می‌شود و قابل برداشت یا ری اینوست میباشد.
در تمام پلن ها امکان کنسل کردن و برداشت اصل سرمایه وجود دارد،. و.. سرمایه گذار هر زمان بخواهد می‌تواند اصل سرمایه را برداشت کند  (هزینه ی برداشت اصل سرمایه زود تر از اتمام پلن نیز %0 است) 

پروسه برداشت

پردازش در خاست های برداشت در این سایت بصورت فوری واریز می‌شود و برداشت با کریپتو ها ممکن است نهایتا یک ساعته به ولت کاربر واریز گردد.

 

این سایت نیز مانند بسیاری از هایپ ها دارای قانون تک IP میباشد،. و ثبت نام با یک IP برای بیش از یک اکانت تخلف محسوب می‌شود

 

آموزش

برای ثبت نام، نیاز به یک رجیستر ساده همراه با ایمیل و داشتن یکی از حساب‌های ارزی عنوان شده یا یکی از ارزهای دیجیتال است. اگر آشنایی زیادی با اصطلاحاتِ سایتهای سرمایه گذاری آنلاین ندارید میتوانید از این دیکشنری استفاده کنید. توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید.

لینک برخی از آموزش‌ها :

 

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

Deluca Ventures Ltd
 
 

لینک ثبت نام در Deluca Ventures Ltd

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
6 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.