TraderBully

TraderBullyReviewed by شامحسن on Apr 13Rating: 5.0TraderBullyصندوق سرمایه‌گذاری traderbully فعالیت خود را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری در بهمن ماه سال 1388 آغاز کرد . مبتنی بودن این صند

TraderBully

وضعیت: در حال تسویه حساب با کاربران
سرمایه ی فعال ما: 350 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 204 دلار
شروع پروژه: 230 روز پیشمجموع سود ما: 204 دلار
مانیتور شده: 34 روزآخرین پرداخت: 1399/05/22
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین: 10 از 10
پاداش معرفی:  3%ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین
پلنها : %0.46 تا %0.55 روزانه برای1 روز ، %14.8 تا %17.5 ماهانه (بازگشت اصل سپرده آخر دوره)


ارزیابی و تحلیل

صندوق سرمایه‌گذاری traderbully فعالیت خود را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری در بهمن ماه سال 1388 آغاز کرد . مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی، موجب شده تا این مجموعه بتواند در بورس بین‌المللی نیویورک، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال، با پیشرفته‌ترین تجهیزات و تیمی خبره و کارآزموده فعالیت نماید.

تیم تریدر این پروژه دارای 3بخش مختلف است که در بازارهای مالی بصورت کاملا حرفه ای و حساب شده فعالیت دارند. بازار کریپتوها (ارزهای دیجیتال) بازار فارکس (جفت ارزها) و بازار بین المللی سهام.

معاملات TraderBully در بازار کریپتوها در دو صرافی بایننس و بیتمکس، در بازار فارکس در دو بروکر لایت فارکس و روبوفارکس انجام میشود، که برای ترید ارزهای دیجیتال از یک تیم 3 نفره تحلیل تکنیکال، در بازار فارکس از یک تیم 5 نفره شامل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و در بخش بازار بین المللی سهام از تیمی خبره و کارآزموده 12 نفری استفاده میکنند که در بخش بازار سهام تریدها از طریق فاندامنتال و تحلیل های بنیادی انجام میشود.
سود بدست آمده در تمام این بازارها اینگونه تقسیم میشود، 70درصد سود حاصل شده به کاربرانی که سرمایه گذاری کرده اند تعلق میگیرد، 10درصد برای نوسانات کریپتوها جمع میشود و 30درصد سود تیم تریدربولی و بخشهای دیگر میشود

پلن های سرمایه گذاری :

تریدربولی دارای پلنهای یک ماهه ، سه ماهه و 6 ماهه است ، هر پلن دارای مبلغی مشخص است، که می‌توان به عنوان مثال برای سرمایه گذاری 50 دلاری، 5 پلن 10 دلاری خرید و هر پلن را می‌توان ماهانه، 3 ماهه یا 6 ماهه فعال کرد. در پلنهای ماهانه سود و اصل پول در پایان ماه قابل برداشت است. در پلن 3 ماهه و 6 ماهه نیز در هر ماه سود پلن واریز و قابل برداشت است و در پایان قرارداد نیز اصل پول قابل برداشت میباشد .
هر پلن مبلغ مختص به خود را دارد و در فعالسازی چندین پلن محدودیتی وجود ندارد.

در جدول زیر به بررسی پلنهای تریدربولی می‌پردازیم

 

پلنهای فعلی به شرح زیر است
نام پلنمبلغ پلنسود پلن ماهانهسود پلن سه ماههسود پلن شش ماهه
پلن A10 دلار11.7%12.3%هرماه12.5%هرماه
پلن B45 دلار11.8%12.4%هرماه12.6%هرماه
پلن C95 دلار11.9%12.5%هرماه12.7%هرماه
پلن D160 دلار12%12.6%هرماه12.8%هرماه
پلن E320 دلار12.1%12.7%هرماه12.9%هرماه
پلن F750 دلار12.2%12.8%هرماه13%هرماه
پلن G1600 دلار12.3%12.9%هرماه13.1%هرماه
پلن H2600 دلار12.4%13%هرماه13.2%هرماه
اصل سرمایه آخر دوره قابل واریز می‌گردد و قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد میباشد.

 

پروسه برداشت : حداقل برداشت 10 دلار است ، پرداختها به صورت دستی انجام می شود. پروسه پردازش از یک ساعت تا نهایت 24 ساعت زمان بر است.

 

با توجه به تیم مدیریت، و سازمان این پروژه و شفافسازی و رراعه آمار واقعی در کانال این مجموعه و سودهای منطقی و معقول، می توان از تریدربولی انتظار یک پروژه ی با دوام و آینده دار، را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب پخش سرمایه دانست.

اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر یا لینک زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

 

لینک ثبت نام در TraderBully

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

لینک کوتاه :
3 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *