TraderBully

TraderBullyReviewed by شامحسن on Jun 29Rating: 5.0TraderBullyصندوق سرمایه‌گذاری traderbully فعالیت خود را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری در بهمن ماه سال 1388 آغاز کرد . مبتنی بودن این صند

TraderBully

TraderBully

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 350 دلار
واریز سود: دستی مجموع برداشت ما: 137 دلار
شروع پروژه: 191 روز پیش مجموع سود ما: 137 دلار
مانیتور شده: 11 روز آخرین پرداخت: 1399/04/14
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلار رده بندی ادمین: 10 از 10
پاداش معرفی:  3% ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : بیت کوین ، لایت کوین ، دوج کوین
پلنها : %0.46 تا %0.55 روزانه برای1 روز ، %14.8 تا %17.5 ماهانه (بازگشت اصل سپرده آخر دوره)


ارزیابی و تحلیل

صندوق سرمایه‌گذاری traderbully فعالیت خود را با هدف پرداخت سود ماهیانه در ازای سرمایه‌گذاری در بهمن ماه سال 1388 آغاز کرد . مبتنی بودن این صندوق بر ارز دیجیتال، داشتن تیم فنی بسیار قوی و در نهایت پشتوانه مالی و علمی، موجب شده تا این مجموعه بتواند در بورس بین‌المللی نیویورک، ترید ارزهای دیجیتال و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال، با پیشرفته‌ترین تجهیزات و تیمی خبره و کارآزموده فعالیت نماید.

تیم تریدر این پروژه دارای 3بخش مختلف است که در بازارهای مالی بصورت کاملا حرفه ای و حساب شده فعالیت دارند. بازار کریپتوها (ارزهای دیجیتال) بازار فارکس (جفت ارزها) و بازار بین المللی سهام.

معاملات TraderBully در بازار کریپتوها در دو صرافی بایننس و بیتمکس، در بازار فارکس در دو بروکر لایت فارکس و روبوفارکس انجام میشود، که برای ترید ارزهای دیجیتال از یک تیم 3 نفره تحلیل تکنیکال، در بازار فارکس از یک تیم 5 نفره شامل تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و در بخش بازار بین المللی سهام از تیمی خبره و کارآزموده 12 نفری استفاده میکنند که در بخش بازار سهام تریدها از طریق فاندامنتال و تحلیل های بنیادی انجام میشود.
سود بدست آمده در تمام این بازارها اینگونه تقسیم میشود، 70درصد سود حاصل شده به کاربرانی که سرمایه گذاری کرده اند تعلق میگیرد، 10درصد برای نوسانات کریپتوها جمع میشود و 30درصد سود تیم تریدربولی و بخشهای دیگر میشود

پلن های سرمایه گذاری :

تریدربولی دارای پلنهای 1 روزه و ماهانه است که با فعال کردن پلن 1 روزه بعد از یک روز سود پلن واریز و اصل سرمایه نیز قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد است. َدر پلنهای ماهانه سود و اصل پول در پایان ماه قابل برداشت است. در هر پلن یک پلن ماهانه یک پلن روزانه تعیین شده که هر به دلخاه کاربر هرکدام قابل فعالسازیست. هر پلن مبلغ مختص به خود را دارد و در فعالسازی چندین پلن محدودیتی وجود ندارد.
به احتمال خیلی زیاد در چند روز آینده پلنهای روزانه از این صندوق حذف خاهدشد.

 

پلنهای فعلی به شرح زیر است
نام پلن مبلغ پلن سود پلن روزانه سود پلن ماهانه
پلن A 10 دلار 0.46% 14.8%
پلن B 45 دلار 0.48% 15.4%
پلن C 95 دلار 0.49% 15.7%
پلن D 165 دلار 0.5% 16%
پلن E 320 دلار 0.52% 16.5%
پلن F 750 دلار 0.53% 16.9%
پلن G 1600 دلار 0.54% 17.1%
پلن H 2600 دلار 0.55% 17.5%
پروسه ی برداشت : حداقل برداشت 10 دلار است، پرداختها بصورت دستی انجام میشود و پروسه پردازش از 1 ساعت تا نهایت 24 ساعت زمان بر است.

 

با توجه به تیم مدیریت، و سازمان این پروژه و شفافسازی و رراعه آمار واقعی در کانال این مجموعه و سودهای منطقی و معقول، می توان از تریدربولی انتظار یک پروژه ی با دوام و آینده دار، را داشت و آن را یکی از گزینه های مناسب پخش سرمایه دانست.

اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر یا لینک زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

 

لینک ثبت نام در TraderBully

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

بازدیدها: 160

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *