wiseling

wiselingReviewed by شامحسن on May 6Rating: 5.0wiseling

wiseling

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 100 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 815 دلار
شروع پروژه: 228 روز پیشمجموع سود ما:  191 دلار 
مانیتور شده: 110 روزآخرین پرداخت: 1399/11/29
حداقل سرمایه گذاری: 50 دلاررده بندی ادمین: 4 از 10
پاداش معرفی %4 قابل افزایش + لیدربونوسارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی ، پایر ،بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم ، تتر
پلنها : %0.8 – %1.30 روزانه برای 16 روز کاری، %1.1 – %1.16 روزانه تا %3 روزانه برای 24 روز تا 200 روز کاری.

wiseling

مانیتورهای فعال : 18حفاظت: RSA SSS, Sectigo
چک کردن امنیت سایتچک کردن Whois سایت
چک کردن رنک الکساچک کردن ریز بازدید روزانه کشورها بر اساس رنک، رتبه و کل اطلاعات سایت
بازدید روزانه 222,000 از 10 کشور

 

درباره پروژه

شرکت سرمایه گذاری wiseling (ویزلینگ) یا وایزلینگ در تاریخ 11/04/1399 ( جولای 2020) پلتفرم آنلاین جذب سرمایه خود را با مدیریت آقای ماتیاس لاپو، لانچ کردند.
طبق مسائل مطرح شده توسط این پروژه، در این پلتفرم با جذب سرمایه گروهی و نامحدود از همه ی کشورها و به کمک متخصصان تحلیلگر در زمینه ی تکنیکال و فاندامنتال، اقدام به سرمایه گذاری در انواع بازارهای مالی بین المللی نظیر بورس و اوراق بهادار،. بورس کالا، بازار جفت ارزهای فیات (فارکس)، معاملات فیوچر و ارزهای دیجیتال می‌کنند، و سود حاصل شده ازین سرمایه گذاری ها را با شرکای خود (سرمایه گذاران آنلاین) تقسیم می‌کند.
علاوه بر سود سرمایه گذاری، کمیسیون و بونوس جذب افراد جدید و معرفی به این پروژه طراحی جالبی دارد و جدا از پلن های سرمایه گذاری از پلن تیم سازی نسبتا خوبی نیز برخوردار است.
کمپانی و سایت سرمایه گذاری wiseling ، ویزلینگ ادعا می‌کند که بصورت رسمی و قانونی فعالیت دارد و مالیات پرداخت کرده و با برخی دولت‌ها نیز قرار داد رسمی داشته و برای این گفته ها چندین مدرک اراعه داده که در زیر میتوانید فایل pdf این مجوز و قراردادها را مشاهده کرده و از لینک داده شده نیز اعتبار سنجی لازم را به عمل آورید.
این پروژه اپلیکیشن اندروید نیز دارد تا برای کاربران موبایلی هم از طریق نسخه وبسایت هم از طریق اپلیکیشن قابل دسترس باشد.

قرارداد با دولت فنلاندقرار داد بیمه
متن قرارداد با شرکت بیمه پارکرگواهی ثبت شرکت ویزلینگ در سایت اصلی و رسمی اتحادیه اروپا

پلنهای سرمایه گذاری ویزلینگ

برنامه های سرمایه گذاری در این پروژه متنوع طراحی شده و دارای 3 پکیج متفاوت میباشد و هر پکیج دارای پلنهای مختص به خود است . تمام پکیج و پلنها دارای سود در روزهای کاری است و در روزهای تعطیل (شنبه و یکشنبه) سود تعلق نمی‌گیرد. ولی نحوه سود دهی،. میزان و برداشت اصل سپرده متفاوت است.

پکیجِ ارزهای فیات ( سرمایه گذاری دلاری) در این پکیج هم توسط ارزهای الکترونیکی و فیات ( دلار پرفکت مانی و پایر) هم توسط ارزهای دیجیتال تایین شده (بیت کوین، اتریوم ، لایت کوین و تتر) می‌توان سرمایه گذاری نمود. محاسبه سودِ پلنها در این پکیج دلاری است و نوسان قیمتی ندارد. سود ها هر روز به بالانس واریز می‌گردد و قابل برداشت است و اصل سرمایه آخر دوره (اتمام پلن) واریز و قابل برداشت میباشد

پکیج ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری در پلنهای کریپتو فقط توسط ارزهای دیجیتالِ بیت کوین و اتریوم امکان پذیر است، محاسبه سودِ این پلنها نیز کریپتویی میباشد و دلاری نیست است. به عنوان مثال با حد اقل سرمایه گذاری تایین شده 0.01 بیت کوین روزانه 2درصد است :

0.01 BTC × 2% = 0.0002 BTC

در این پکیج نیزدر روزهای کاری سود تعلق می‌گیرد و اصل سرمایه نیز بصورت روزانه همراه با سود پرداخت می‌شود و تا پایان مدت پلن هم اصل پول هم سود بصورت کامل پرداخت شده است.

 

پکیج سپرده های صنعتی

در این پلنها که برای سرمایه گذاری توصیه نمی‌شود اصل پول همراه با سود آخر دوره ( اتمام پلن) هم سودها و هم اصل پول آخر دوره پرداخت می‌شود
در جدول زیر به بررسی همه ی پلنها به غیر از پکیج سپرده های صنعتی می‌پردازیم.

پلنهای فیات (دلاری)
پلنرنج سرمایه گذاریسود روزانهمدت پلن (روز کاری)سود خالص پلن
Fiat currency50 دلار تا 3000 دلار%0.8 تا %1.30 16 روز%18.88
Forex market 3000 دلار تا 15000 دلار%1.10 تا %1.60 24 روز %35.76
Stock market 15000 دلار تا 50000 دلار%1.30 تا %1.80 30 روز%51.30
Commodity Exchanges50000 دلار تا 150000 دلار%1.5 تا %236 روز%69.12
Futures market150,000 دلار تا 500,000 دلار%1.8 تا %2.442 روز%148.68
نکته :اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس اضافه می‌گردد و قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد است.
پلنهای ِ پکیج کریپتو ( BTC, ETH)
پلنرنج سرمایه گذاریبازپرداخت روزانهمدت پلن (روز کاری)کل پرداخت پلن
White 0.01 بیت کوین (0.5 اتریوم) تا 5 بیت کوین %2 100 روز%200
Red 5 بیت کوین (200 اتریوم) تا 15 بیت کوین%2.40 100 روز%240
Black15 بیت کوین (700 اتریوم) تا 30 بیت کوین %2.70 100 روز %270
نکته : اصل سرمایه همراه با سودها هر روز واریز می‌شود.

 

فایل pdf معرفی کامل wiseling فارسیفایل pdf توضیح پلنهای اینوست و سود رفرال ویزلینگ (فارسی)

پاداش معرفی یا همان کمیسون رفرال :

در ویزلینگ جدا از کمیسیون و درصد سودِ رفرال یک پلن تیم سازی نسبتا قوی طراحی شده که هرچه گردش مالی رفرالها بیشتر شود سطح افزایش یافته و سود بیشتری به شخص و همچنین اعضای مستقیم شخص تعلق می‌گیرد ،. که در فایل pdf بالا و در ویدیو زیر مفصل توضیح داده شده است.

 

ارزهای مورد قبول :

در پروژه wiseling، ویزلینگ با ارزهای پرفکت مانی،. پایر ، بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و دلار تتر می‌توان فعالیت نمود. که در پکیج فیات،. سرمایه گذاری با همه ی ارزها امکان پذیر است، و در پکیج کریپتو فقط با ارزهای دیجیتالِ بیت کوین و اتریوم امکان واریز و برداشت میباشد.

 

 

پروسه برداشت

پس از درخاست برداشت از یک ساعت تا 24 ساعت پردازش انجام شده و به ولت کاربر واریز می‌شود ، به طور معمول در ساعات اولیه واریز می‌شود با این حال در سایت از یک تا 48 ساعت عنوان شده است.

 

نکته :
در این سایت اول باید مبلغ مورد نظر را به حساب کاربری واریز کرده و پس از شارژ شدن اکانت اقدام به فعال کردن پلن مورد نظر نمود.

 

 

 

آموزش واریز به سایت و فعال کردن پلنآموزش ثبت نام در سایت
توضیحات پلن تیم سازی و سود رفرال (فارسی)توضیح پلنهای سرمایه گذاری (فارسی)

 

 

مدیرعامل و صحبت در مورد ساختار ‌شرکت

 

باتوجه به مطالب یاد شده اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

wiseling

لینک ثبت نام در wiseling

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
43 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.