Zayonis LTD

Zayonis LTDReviewed by Shamohsen on Mar 29Rating: 4.5

Zayonis LTD

وضعیت: عدم پرداختسرمایه فعال ما : 1000 دلار
واریز سود: فوری مجموع برداشت ما: 132 دلار
شروع پروژه: 12 روز پیش  مجموع سود ما: 700- دلار 
مانیتور شده: 6 روز آخرین پرداخت: 1402/01/14
حداقل سرمایه گذاری: 100 دلار رده بندی ادمین : 6 از 10
پاداش معرفی: %0.2 %0.1 %0.1 تا %0.7 ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : تتر ، دوج کوین ، بیتکوین ،اتریوم ،ترون ،لایت کوین ، ریپل ، BNB
پلنها : %0.12 تا %0.41 هر 4 ساعت، برای دوره های 4 ساعته تا 30 روزه (برداشت اصل سرمایه آخر دوره)

468 x 60

نوع پروژه در مانیتورینگها : VIP مانیتور ها فعال : 8
امنیت : SEGTIGO RSA ، DDOSچک کردن امنیت سایت
 چک کردن Whois سایتچک کردن ترافیک سایت
بازدید روزانه فعلی : N/A

 

درباره پروژه

سایت سرمایه گذاری با ارز دیجیتال Zayonis یک پلتفرم با اجاره آربیتاژ برای کسب سود از اختلاف قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف است، که فقط با اجاره ربات های مختلف به سود کاربران را محاسبه و هر 4 ساعت واریز می‌کند.
یکی از سایتهای متفاوت سرمایه گذاری، با طراحی و پلنهای متفاوت، که از همین ابتدا با طرحی بزرگ و پرهزینه کار خود را شروع کرده و وعده ی یک پلتفرم دراز مدت را می‌دهد.

از مزایای این سایت سرمایه گذاری می‌توان به اکسچنج داخلی نیز اشاره کرد، که کاربر می‌تواند برای برداشت به دلخواه ارز هود را به هر ارز دیگری که سایت ساپورت می‌کند تبدیل و برداشت کند، و یا سود زیر مجموعه های خود را که معمولا با ارزهای مختلف اینوست می‌کنند تبدیل کرده و برداشت کنند.
از دیگر مزیت های این پلتفرم اینوست پلن های کوتاه‌مدت است، پلن های 4 ساعته ،24 ساعته، 3 روزه، 14 روزه و 30 روزه، که بسیار ریسک به ریوارد مناسبی دارد، به عنوان مثال در پلن 4 ساعته، هر 4 ساعت می‌توان اصل سرمایه و سود را برداشت کرد، و یا در پلن 24 ساعته، می‌توان هر 4 ساعت سود را و هر 24 ساعت اصل سرمایه را برداشت کرد.

سایت سرمایه گذاری Zayonis فقط در چند مانیتورینگ رده بالا لیست شده و دارای بیمه ی مانیتورینگی نیز هست، و یکی از معدود سایت‌هایی است که کاربران سرمایه گذاری های نسبتا بالایی در آن دارند، واریزها به این سایت و برداشت ها مبالغ درشت تر از سایت های هایپ معمولی میباشد که نشان از اعتماد کاربران و علاقه مندان به سرمایه گذاری به این پلتفرم و همچنین گستره تبلیغاتی این پروژه است.
در داشبورد کاربری در آخر صفحه می‌توان آخرین سرمایه گذاری ها و آخرین برداشت های کاربران این سایت را مشاهده کرد که در شبکه بلاکچین نیز پرداختی ها قابل رهگیری میباشد. (همراه با txn)


در قسمت منو Live trading را که کیلیک کنیم می‌توانیم معاملات آربیتاژ ربات پیشرفته ی Zayonis را در لحظه در 12 اکسچنج، به همراه سود لحظه ی آن معامله مشاهده کنیم.

این سایت کسب درآمد رایگان از 10 دلار تا 100 دلار نیز دارد به واسطه ی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، و همچنین بعد از هر برداشت اگر کاربر سند برداشت خود را در تراست پایلوت بگذارد 2 دلار هر بار می‌پردازد. که در این موارد در گروه تلگرام shamohsen توسط ادمین ها شرح داده می‌شود برای علاقه مندان

پلن های سرمایه گذاری

6 طرح سرمایه گذاری در سایت Zayonis طراحی شده که در قالب اجاره ربات با نام Rent zayon Bot میباشد.
در تمام این 6 پلن سود هر 4 ساعت واریز می‌شود.

پلن 4 ساعته
پلن 24 ساعته (با واریز سود هر 4 ساعت)
پلن 3 روزه (واریز سود هر 4 ساعت)
پلن 7 روزه ، 14 روزه و 30 روزه که حد اقل سرمایه گذاری در تمامی پلن ها 100 دلار است و هر پلن نیز سود متفاوتی دارد.

سایت Zayonis محاسبه سود پلن ها را بسیار ساده کرده، در قسمت اجاره ربات و سرمایه گذاری در پایین صفحه که پلن را انتخاب میکنیم و مبلغ مورد نظر سرمایه گذاری را، قبل از واریز، میزان سود ما در هر 4 ساعت ، در هر روز و در کل پلن محاسبه می‌کند. مانند تصویر زیر.

مثال شماره 1 :

به عنوان مثال در این جا پلن 24 ساعته را انتخاب کردیم که سود هر4 ساعت آن معادل %0.16 تا %0.19 است، و مبلغ سرمایه گذاری را 1000 دلار وارد کردیم،
که میزان سود مطابق با تصویر به شرح زیر :
هر 4 ساعت : 1.60 دلار تا 1.90 دلار
در یک 24 ساعت کامل : 9.6 دلار تا 11.40 دلار
پایان پلن 24 ساعته : برداشت 1000 دلار اصل سرمایه + 11 دلار سود خالص

که در این پلن سود هر روز می‌شود 1.1 درصد، برای یک پلن یک روزه بسیار مناسب و معقول است چون اصل پول نیز تنها پس از 1 روز می‌توان برداشت کرد، و این کار را به مدت دلخواه تکرار کرد هر روز در این پلن سرمایه گذاری کرده، و هر زمان که تمایل داشتیم دیگر واریز نکنیم و خارج شویم،. یا پس از چندین بار انجام، فقط با سود های خودش ادامه بدیم به عبارتی ریسک فیری کنیم و فقط سود خالص برداشت کنیم.

مثال شماره 2 :
در تصویر فوق نیز پلن ربات 7 روزه انتخاب شده با سرمایه گذاری 1000 دلار
محاسبه سود :
هر 4 ساعت 2.7 دلار
هر روز 14 تا 16 دلار
در کل 113 دلار سود و برداشت اصل پول جمعا 1,113 دلار

به همین ترتیب نیز پلنهای بعدی که بیشتری سود را پلن 30 روزه دارد که با هر 1000 دلار روزانه 22 تا 24 دلار کسب درآمد دارد،. و اصل سرمایه در پایان 30 روز آزاد می‌گردد وقابل برداشت است

پس محاسبه سود ها در هر پلن کار ساده ای هست، و خواهشا با دقت مطاله کنید تا برای محاسبه سود سوالی که جوابش واضح توضیح داده شده برایتان پیش نیاید.

پرطرفدار ترین پلنی که بیشتر کاربران این سایت در آن سرمایه گذاری می‌کنند، پلن های 24 ساعته ، 3 روزه و 7 روزه است، و بلد از آن 4 ساعته و 14 و 30 روزه.

سود زیر مجموعه

در این پلتفرم نیز چند اکانتی تخلف و پس از شناسایی اکانت متخلف ساسپند می‌شود، که ازین نظر مراقب باشید.

پلنهای سود زیر مجموعه نیز بسیار طراحی هوشمندانه ای دارد، و هرچه سطح کاربر بیشتر شود، درصد سود کاربر از اعضای خود بیشتر می‌شود، و از 3 سطح و با %0.3، %0.1 %0.1 شروع می‌شود تا سطح حرفه ای.

 

پروسه برداشت

پردازش درخاست های برداشت در این سایت فوری میباشد و بسته به نوع شبکه ارز بین 30 ثانیه تا نهایت 30دقیقه انجام می‌شود و به ولت کاربران می‌نشیند.
حد اقل برداشت در سایت 10 دلار است

 

آموزش سرمایه گذاری با ارز دیجیتال در ربات های معامله گر Zayonis LTD

پس از ثبت نام از قسمت منو گزینه ‌Rent Zaybot را انتخاب

تیک ارزی که قصد واریز با آن را داریم میزنیم

و پایین تر پلنی که قصد سرمایه گذاری در آن داریم تیک میزنیم

مبلغ دلخواه را برای سرمایه گذاری وارد میکنیم و روی دکمه Rent Zaybot جلوی مبلغ کیلیک میکنیم

در صفحه ی بعد آدرس و مقدار واریز را کپی کرده، در نهایت واریز را انجام می‌دهیم، و پس از چند دقیقه اوردر فعال خواهد شد

پس از فعال شدن پکیج نیز مانند تصویر بالا مجموع سرمایه گذاری و سود شما در آن لحظه به نمایش در می‌آید.
در اینجا با سرمایه گذاری 1000 دلاری ما پس از 8 ساعت حدود 8 دلار به بالانس واریز شده.
در زیر این قسمت نیز مابقی اطلاعات حساب کاربری قابل مشاهده است

 

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید. در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید،. همچنین در پست دیکشنری نیز با کلمات رایج در این بیزینس آشنا خواهید. لینک برخی از آموزش‌ها که با کیلیک بر روی هر یک به پست مربوطه ارجاع داده خواهید شد :

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید

 
468 x 60
 

لینک ثبت نام در Zayonis LTD 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *