BRUXIS

BRUXISReviewed by شامحسن on May 6Rating: 4.5bruxisپروژه سرمایه گذاری هایپ Bruxis از تاریخ 4 ژانویه 2020 استارت شد بیش از یکسال پیش و در این مدت بصورت منظم پرداخت داشته است. ، در 9 مانیتورینگ

bruxis

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 250 دلار
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: 339 دلار
شروع پروژه: 532 روز پیشمجموع سود ما: 339 دلار
مانیتور شده: 133 روزآخرین پرداخت: 1400/03/24
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلاررده بندی ادمین: 7 از 10
پاداش معرفی : %4 %2 %1ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : بیتکوین ، لایت کوین، اتریوم ، تتر ، ترون ، پرفکت مانی
پلنها : %1 تا %2.5 روزانه برای 21 تا 71 روز کاری، %0.8 تا %3 روزانه برای 10 تا 100 روز کاری،. %3تل %5 روزانه برای 145 تا 185 روز کاری

مانیتور ها فعال : 9 امنیت : SSL – Sectigo RSA
چک کردن امنیت سایتچک کردن Whois سایت
چک کردن رنک الکساچک کردن ریز بازدید روزانه کشورها بر اساس رنک، رتبه و ترافیک سایت
بازدید روزانه : 2000 از 4 کشور

 

درباره پروژه :

پروژه سرمایه گذاری هایپ Bruxis از تاریخ 4 ژانویه 2020 استارت شد بیش از یکسال پیش و در این مدت بصورت منظم پرداخت داشته است. ، در 9 مانیتورینگ با وضعیت در حال پرداخت لیست میباشد ، و از تاریخ 4 فوریه 2021 به لیست مانیتورینگ ما نیز اضافه شد، درخواست‌های متعددی نیز از کاربران برای مانیتور این پروژه داشتیم.

پلن های سرمایه گذاری

در این سایت 3 پکیج که هر پکیج دارای چند پلن سرمایه گذاریست را می‌بینیم. همه ی پلن در روزهای کاری محاسبه می‌شوند ( 5 روز در هفته دوشنبه تا جمعه) با درصد سودها و مدت پلن های متفاوت .

پکیج Trading Bots : که دارای 6 پلن با سود روزانه از %1 درصد تا %2.7 و از 21 روز کاری تا 71 روز را شامل می‌شود.

پکیج Exchange Transactions : دارای 2 پلن سرمایه گذاری %0.8 روزانه برای 10 روز و %3 روزانه برای 100 روز

پکیج Venture Investments : که پلنهای بلند مدت را شامل می‌شود و دارای 5 پلن از 145 روز کاری تا 185 روز کاری و با سود روزانه %3 تا %5 را شامل می‌شود.

 

فایل pdf معرفی ، پلنهای سرمایه گذاری و برنامه رفرال

واریز و برداشت

واریز و برداشت با دلار پرفکت مانی قرار است به روش‌های پرداخت این پروژه اضافه شود،. و در حال حاضر این سایت ارزهای :
بیت کوین اتریوم ، لایت کوین ، و تتر ERC20 را ساپورت می‌کند.
حد اقل سرمایه گذاری در این سایت با هر ارز به مقدار زیر میباشد :

**<< اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید جهت مشاهده ی کامل جدول گوشی خود را بچرخانید>>**

25 $USDT
0.001BTC
0.02ETH
0.20LTC

و حد اقل برداشت با ارزهای گفته شده معادل :

15 $USDT
0.001BTC
0.02ETH
0.10LTC

 

برای برداشت از سایت هیچ کارمزدی دریافت نمیشود، و مدت زمان پردازش درخواست‌های برداشت از 24 ساعت یا نهایتا 96 ساعت میباشد، که در روزهای کاری معمولا در ساعات اولیه واریز می‌گردد، با این حال تا 96 ساعت در این سایت طبیعی‌ست.

آموزش

برای ثبت نام، نیاز به یک رجیستر ساده همراه با ایمیل و داشتن یکی از حساب‌های ارزی عنوان شده یا یکی از ارزهای دیجیتال است.

اگر آشنایی زیادی با اصطلاحاتِ سایتهای سرمایه گذاری آنلاین ندارید میتوانید از این دیکشنری استفاده کنید.

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید.

در پست راهنمای گام به گام نیز میتوانید از صفر شروع کنید و با سازو کار این بیزینس آشنا شوید.

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

لینک ثبت نام در bruxis

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :
10 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *