MyDigiPlus

MyDigiPlusReviewed by شامحسن on May 6Rating: 5.0MyDigiPlusترید کردن در صرافی بایننس برای تریدرها و افراد آشنا با تحلیل تکنیکال بیزینسی بسیار سود آور است ، ولی بسیاری از افراد که با ارزهای دیجیتال.

MyDigiPlus

وضعیت: پایان فعالیت
پلن خریداری شده ی ما : 6 ماهه
واریز سود: دستیمجموع برداشت ما: سود سیگنال ها
شروع پروژه: 295 روز پیشمجموع سود ما: بیش از %400
مانیتور شده: 276 روزآخرین پرداخت: 1399٫07٫20
کوچکترین پلن: یک ماهه 5000 دوج کوینرده بندی ادمین: 7 از 10
پاداش معرفی: %5 تا %35ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : دوج کوین
پلنها : ارائه ی سیگنال بایننس + طرح درآمد زایی

درباره پروژه:

ترید کردن در صرافی بایننس برای تریدرها و افراد آشنا با تحلیل تکنیکال بیزینسی بسیار سود آور است ، ولی بسیاری از افراد که با ارزهای دیجیتال و تراکنشهای آن آشنا هستند و دانش تحلیل تکنیکال ندارند چگونه در این بازار پرسود سهم خود را برمیدارند ؟!


با عضویت در کانالهای vip خارجی و ایرانی مبلغی مشخص به ادمین این کانالها میپردازند و برای مدتی از یک ماه تا یک سال عضو این کانالها میشوند و روزانه از سیگنالهای تریدرها و تحلیلگرهای حرفه ای استفاده میکنند .
گروه mydigiplus ابتدا در کانالی رایگان اقدام به سیگنال دهی روزانه برای معاملات در صرافی بایننس میکردند ، که سیگنالهای ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار بود .
اکنون مدتیست سایتی برای سیگنال دهی تاسیس نموده اند که جدا از ارائه ی سیگنالهای بسیار با کیفیت طرح درآمدزایی بی نظیری هم برای معرفی افراد به سایت ترتیب داده اند .
نکته : افرادی که پلن عضویت 6 ماه به بالا داشته یا بیش از 10 نفر را به پروژه دعوت کنند میتوانند در گروه vip مای دیجی پلاس نیز عضو شوند و سیگنالهای بیشتری دریافت کرده و از آموزشهای روزانه ی اساتید حوضه ی تحلیل تکنیکال نیز برخوردار شوند ‌.
من نیز در دی ماه امسال عضو مای دیجی شدم و در کنار اینوست با استفاده از سیگنالهای تخصصی این تیم تا به امروز سود مناسبی کسب کردم که در کانال سودهای خودمو ازین سیگنالها شر میکنم .

 

پلن های سیگنال دهی : ۴ پکیج در این پروژه ارائه شده که به تناسب مدت زمان آنها هزینه های متفاوتی دارند به جدول زیر توجه کنید :

پکیجهزینه ی خرید
یک ماهه8000 دوج کوین
سه ماهه11000 دوج کوین
شش ماهه20000 دوج کوین  همراه با گروه VIP
یک ساله37000 دوج کوین  همراه با گروه VIP
نمونه هایی از سیگنال های ارائه شده توسط تیم MyDigiPlus
MyDigiPlusMyDigiPlusMyDigiPlusMyDigiPlus

طرح درآمدزایی: علاوه بر اینکه با خرید پکیج ها می توانید از سیگنال های ارائه شده توسط این تیم استفاده کنید با معرفی این پروژه به سایرین می توانید از طرح درآمدزایی ویژه هم استفاده کرده و از ۵% تا ۳۵% پاداش بازاریابی بهره مند شوید . به توضیحات طرح درآمدزایی در جدول زیر

درجه ی کاربریتوضیحاتپاداش بازاریابی
نقرهبه کاربری گفته می شود که پلن فعال داشته باشد.کاربر نقره از هر کاربر در سطح اول خود ۵ درصد به عنوان پاداش دریافت می کند.
طلابه کاربری گفته می شود که در سه شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر نقره داشته باشد.کاربر طلا از هر کاربر در مجموعه ی خود ۱۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر طلا از شاخه ی کاربران طلای زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.
پلاتینیومبه کاربری گفته میشود که در شش شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر طلا داشته باشد.کاربر پلاتینیوم از هر کاربر در مجموعه خود ۲۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر پلاتینیوم از شاخه ی کاربران پلاتینیوم زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.
الماسبه کاربری گفته میشود که در ده شاخه مختلف خود حداقل یک کاربر پلاتینیوم داشته باشد.کاربر الماس از هر کاربر در مجموعه خود ۳۵ درصد پاداش دریافت می کند. کاربر الماس از شاخه ی کاربران الماس زیر مجموعه ی خود، پاداشی دریافت نمی کند.

جمع بندی: مای دیجی پلاس یک پروژه ی سرمایه گذاری نیست و به ارائه ی خدمات سیگنال دهی می پردازد و در استفاده از خدمات آن ریسکی وجود ندارد ، (سرمایه ی هرشخص دست خودشه) . ضمن اینکه استفاده از طرح درآمدزایی نیز امتیاز بسیار خوبی ست. بنابراین اگر مایل هستید در این پروژه شرکت داشته باشید بروی بنر زیر کلیک کنید، ثبت نام خود را تکمیل و پکیج مورد نظرتان را تهیه نمایید .

آ

صفرتاصد آموزش های کار با صرافی بایننسآموزش بایننس

موزشهای صفر تا صد کار با اکسچنج بایننس بصورت تصویری و ویدیویی در سایت شامحسن موجود است . بر روی منوی آموزش در سایت کیلیک کنید و گذینه ی آموزش صفر تا صد تریدینگ بایننس را انتخاب کنید ، یا از این لینک  وارد صفحه ی مورد نظر شوید

لینک ثبت نام در MyDigiPlus

کانال تلگرام MyDigiPlus

لینک کوتاه :
5 نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *