ROCKETRADE

ROCKETRADEReviewed by شامحسن on May 6Rating: 5.0ROCKETRADE

راک ترید

ROCKETRADE

وضعیت: عدم پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 200 دلار
واریز سود: اوتوماتیک (آنی)مجموع برداشت ما: 159 دلار
شروع پروژه: 21 روز پیشمجموع سود ما: 41 –دلار
مانیتور شده: 9 روزآخرین پرداخت: 1399/03/16
حداقل سرمایه گذاری: 50 دلاررده بندی ادمین: 8 از 10
پاداش معرفی: نسبت به درآمد سطح 1ارزیابی و تحلیل پروژه
حساب های مورد قبول: ترون ، تتر ، بیت کوین ، اتریوم
پلن ها : %1 تا %5 روزانه مادام العمر (بازگشت سرمایه هر زمان به دلخاه)

ROCKETRADE

پروژه ی RockeTrade،

یک ربات تریدر با یک الگوریتم منحصر بفرد را طراحی و اجرا کرده است،. که با استفاده از شبکه ی بلاکچین ترون Tron و بر بستر قراردادهای هوشمند توکن خود را نیز عرضه میکند.

با سرمایه گذاری در RockeTrade این ربات روزانه معاملات را انجام میدهد و سود ثابت روزانه از %1 تا 5 درصد (بستگی به سود حاصل شده از معاملات در هر روز و نسبت به مبلغ سرمایه گذاری ) را برای سرمایه گذاران در پروژه به ارمغان می آورد.
سود حاصل شده از معاملات این ربات بین سرمایه گذاران و پلتفرم تقسیم می شود. (میانگین سود روزانه ی کسب شده ی سرمایه گذاران %3 است)
پس از سرمایه گذاری در داشبور اکانت ، تریدهای انجام شده توسط ربات در زمان های مختلف را نشان میدهد، که در همین جدول سود بدست آمده ی کاربر در هر ترید نیز قابل مشاهده است.

توضیع سود بدست آمده توسط ربات تریدر در شبکه به شرح زیر است :

70% برای سرمایه گذاران
15%برای پلت فرم
15% برای پاداش رفرال
ممکن است به دلیل افزایش مبلغ سرمایه گذاری ، تا 80٪ نیز افزایش یابد.
درحال حاضر با ارزهای ترون Tronو تتر Tether میتوان اقدام به سرمایه گذاری و در پروژه ی RockeTrade شرکت نمود، دراینده نیز ارزهای اتریوم ETH و بیت کوین BTC ممکن است برای سرمایه گذاری اضافه شود.

پاداش رفرال :

پاداش رفرال بستگی به درآمد سطح 1 (رفرالهای مستقیم) دارد و %15 درصد از درآمد زیر مجموعه ی سطح 1 به عنوان پاداش معرف تعلق میگیرد.

روش سرمایه گذاری در RockTrade:

برای سرمایه گذاری در این پروژه باید از ولتهای،. ترون ولت ، توکن پوکت و یا ترون لینک استفاده کرد.
پروژه متصل به اسمارت کانترکت میباشد و پس از نصب یکی از کیف پولهای ذکر شده (ولتهای اختصاصی ارز ترون) ولت را با ارز ترون یا تتر به مقدار دلخاه (حد اقل 50 دلار) شارژ کرده این لینک را کپی و در بروزر خود ولت ران کنید. پس از باز شدن سایت بر روی invest کیلیک کنید و سپس تتر یا ترون را انتخاب، پلن مورد نظر را انتخاب و اینوست کنید.
چنانچه ارز مورد نظر ترون هم باشد مبلغ بصورت دلاری محاسبه میشود و محاسبه ی سود نیز دلاری میباشد.

برداشت اصل سرمایه و کنسل کردن پلن :

اصل مبلغ سرمایه گذاری شده نیز هر زمان به دلخاه قابل برداشت است،.
هر 1 دلار برابر با 1 توکن است که هنگام سرمایه گذاری نسبت به هر 1 دلاری که سرمایه گذاری کرده ایم 1 توکن بما داده میشود.
برای برداشت اصل پول پس از یک دور ی فیریز میتوانیم تمام توکن خود را به دلار تتر تبدیل کرده و برداشت کنیم . ینی سرمایه گذار هر زمان بخاهد میتواند توکن خود را تبدیل به تتر یا ترون کرده و برداشت نماید. اگر کاربری بخاهد قبل از دوره ی فیریز پلن خود را کنسل کند و توکن خود را نقد کند ، به ازای هر 1 توکن 0.5 دلار دریافت خاهد کرد. ولی بعد از اتمام دوره ی فیریز هر زمانی که مایل به برداشت اصل سرمایه باشیم هر 1 توکن برابر با 1 دلار است و کل مبلغ سپرده ی اولیه قابل برداشت میباشد.

سودهای روزانه کسب هر روز قابل برداشت است که با زدن گذینه Withdraw بصورت آنی و درجا پول به کیف پول شخصی ( ولت) واریز میشود ، حداقل برداشت 5 دلار میباشد.

همچنین میتوان توسط گذینه ی Reinvest ( سرمایه گذاری مجدد) بجای برداشت سود روزانه آن را مجددا سرمایه گذاری کرد و تاپ آپ سود ها، سود مرکب ایجاد کرد.
برای مثال :
(جهت رند بودن مثال، مبلغ 1000 دلار محاسبه شد )

اگر مبلغ 1000 دلار و میانگین درآمد %3 در روز را در نظر بگیریم ، در این حالت درآمد ماهانه به شرح زیر محاسبه می شود :

1000 * (30*0.03+1) = 1900 $
کل مبلغ بدست آمده با برداشت روزانه و بدون Reinvest.

1000 * (0.03 + 1) ^ 30 = 2427 $
کل مبلغ بدست آمده با Reinvest روزانه ( سرمایه گذاری مجدد)

چک کردن اسمارت کانترکت RockeTrade در مانیتورینگ Dapp

بررسی کانترکت RockeTrade در ترون اسکن ، کانترکت 1

بررسی کانترکت 2 

این پروژه هم مانند چند پروژه ی دیگر معرفی شده در سایت شامحسن یک اسمارت کانترکتی میباشد که روی پلتفرم ارز ترون لانچ شده و برای شرکت و سرمایه گذاری در این پروژه ها نیاز به ولتهای اختصاصی ارز ترون میباشد.

تمام فرایندی که در بالا برای نصب کیف پول موبایلی یا ویندوزی و سرمایه گذاری توضیح داده شد ، بسیار ساده است . با این حال اگر تا بحال از ولتهای ارز دیجیتال استفاده نکردید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، آموزشهای ویدیویی و تصویری در تلگرام موجود است ، جهت راهنمایی کامل وارد کانال اصلی تلگرام ما شوید یا در تلگرام شخصی «شامحسن ادمین» پیام دهید تا آموزش ها برای شما ارسال شود.

ROCKETRADE

 

لینک ثبت نام در ROCKETRADE

 

 

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

 

لینک کوتاه :
یک نظر

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *