SPRIT ELECTRO

SPRIT ELECTROReviewed by شامحسن on Feb 3Rating: 5.0SPRIT ELECTROسایت SpritElectro یک پروژه هایپ سرمایه گذاری با دو پلن ساده و سود روزانه نسبتا بالا میباشدتنها دو پلن در این سایت طراحی شده: سود روزانه %2.2

SPRIT ELECTRO

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 150 دلار
واریز سود: فوریمجموع برداشت ما: 74 دلار
شروع پروژه: 50 روز پیشمجموع سود ما: 74 دلار
مانیتور شده: 22 روزآخرین پرداخت: 1399/12/13
حداقل سرمایه گذاری: 25 دلاررده بندی ادمین: 8.8 از 10
پاداش معرفی : %6 %3 %1ارزیابی و تحلیل پروژه
ارزهای مورد قبول : پرفکت مانی ، ترون ، بیتکوین ، لایت کوین، اتریوم ، دوج کوین
پلنها : %2.2 روزانه برای 18 روز ، %2.7 روزانه برای 30 روز (بازگشت اصل سرمایه آخر دوره )

SPRIT ELECTRO

مانیتور ها فعال : 5 امنیت : SSL, Geo Trust EV RSA
چک کردن امنیت سایتچک کردن Whois سایت
چک کردن رنک الکساچک کردن ریز بازدید روزانه کشورها بر اساس رنک، رتبه و ترافیک سایت
بازدید روزانه : 1180 از 3 کشور

درباره پروژه

سایت SpritElectro یک پروژه هایپ سرمایه گذاری با دو پلن ساده و سود روزانه نسبتا بالا میباشد
تنها دو پلن در این سایت طراحی شده: سود روزانه %2.2 برای 18 وز و پرداخت اصل سرمایه در آخر دوره 18 روزه،
سود %2.7 روزانه برای 30 روز و بازگشت اصل سرمایه آخر دوره.

از مزایای این سایت اینوست، دارای کانال تلگرام اخبار ، دارای چت تلگرام سرمایه گذاران ، نمره قابل قبول از سرمایه گذاران در TrustPilot ، پشتیبانی سریع و فعال در تلگرام و ایمیل و چت آنلاین سایت، پرداخت اوتومات و سریع، و پشتیبانی از ارزهای محبوب مانند ترون و دوج کوین و دیگر ارزها می‌توان نام برد.

واریز و برداشت

این سایت هایپ از ارزهای ترون، دوج کوین ، بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و پرفکت مانی پشتیبانی می‌کند و برداشت از این سایت بصورت اوتومات و آنی انجام می‌شود.
حد اقل سرمایه گذاری 5 دلار و حد اقل برداشت برای هر ارز متفاوت است :

 

0.10 USDPerfect Money
 0.002 BTCBITCOIN
 0.01 ETHETHEREUM
 0.03 LTCLITCOIN
300 DOGDOGE
 50 TRXTRON

 

برای برداشت از سایت هیچ کارمزدی دریافت نمیشود، و مدت زمان پردازش درخواست‌های برداشت از 24 ساعت یا نهایتا 96 ساعت میباشد، که در روزهای کاری معمولا در ساعات اولیه واریز می‌گردد، با این حال تا 96 ساعت در این سایت طبیعی‌ست.

آموزش

برای ثبت نام، نیاز به یک رجیستر ساده همراه با ایمیل و داشتن یکی از حساب‌های ارزی عنوان شده یا یکی از ارزهای دیجیتال است.

اگر آشنایی زیادی با اصطلاحاتِ سایتهای سرمایه گذاری آنلاین ندارید میتوانید از این دیکشنری استفاده کنید.

توصیه می‌شود اگر برای اولین بار یا نسبتا تازه کار هستید حتما قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سایت‌های اینوست حتما پست 8 نکته طلایی را مطالعه کرده و جهت آشنایی با رده بندی ادمین و رتبه ی داده شده ی مااین پروژه ها و همچنین استراتژی و مدیریت سرمایه، پستِ سبد برترینها را مطالعه نمایید.

 

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید یا از چت آنلاین سایت استفاده کرده و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

SPRIT ELECTRO

لینک ثبت نام در SPRIT ELECTRO

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *