SodaDeFi

SodaDeFi

وضعیت: در حال پرداخت
سرمایه ی فعال ما: 1 BNB
واریز سود: فوری ، اتوماتیکمجموع برداشت ما: 0.235 BNB
شروع پروژه: 23 روز پیشمجموع سود ما: 0.235 BNB
مانیتور شده: 23 روزآخرین پرداخت: 1400/01/30
حداقل سرمایه گذاری: 10 دلاررده بندی ادمین: 8 از 10
پاداش معرفی : %15 %15 %8 تا 20 سطحارزیابی و تحلیل پروژه به زودی
ارزهای مورد قبول : BNB
پلنها : پلن استکینگ با سود بالا، قرارداد هوشمند %1.2 روزانه

SodaDeFi

مانیتور ها فعال : 3 آدرس توکن در اسمارت کانترکت
آدرس قرار داد هوشمند

سودا دیفای(sodadefi) ، یک پلت فرم جدید دیفای در شبکه بایننس اسمارت چِین است.

با استیک کردن BNB توکن SODA بدست می آورید و در صورت دلخواه میتوان مجدداً توکن سودا را سرمایه گذاری کرد و سود بیشتر کسب کرد، یا میتوان توکن را تبدیل به BNB کرده و برداشت کرد.
امکان آن استک کردن BNB که در ابتدا استک میکنیم نیز هر زمان وجود دارد. (امکان برداشت اصل سرمایه هر زمان)

استخر BNB در سال %365 است روزانه 1%
استخر SODA درسال %438 است روزانه 1.2%
قیمت توکن سودا در هر روز %0.2رشد می‌کند.
این پروژه قسمت‌های مختلفی دیگری نیز دارد
مانند اکسچنج داخلی برای تبدیل کردن توکن سودا به BNB و قسمت لاتاری، که در هر هفته به برندگان جایزه می‌دهد.

روش سرمایه گذاری در این پروژه :
با کیف پول تراست ولت و یا متاماسک در شبکه ی بایننس اسمارت چین این ولت ها و در دی اپ بروزر ک می‌توان به این پروژه متصل شده و توسط BNB (Smart chain) به مقدار دلخواه استک کرده و کسب درآمد را شروع میکنیم.

 

این پروژه گروه تلگرام گلوبال و گروه تلگرام فارسی زبان نیز دارد که پارسی زبان ها می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر و تبادل نظر به گروه پارسی و سوال از ادمینها پاسخ های خود را دریابند.

اگر آشنایی زیادی با پروژه های قرارداد هوشمند ندارید اول پست ” قراردادهای هوشمند سود یاضرر را مطالعه کنید، و برای یافتن ” پروژه های برتر  ” به پست سبد برترینها مراجعه کنید.

 

لینک برخی از آموزش‌ها :

اگر مایل به سرمایه گذاری در این پروژه هستید می توانید بروی لینک یا بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه وارد شده و مراحل ثبت نام را انجام دهید ، قطعا در طول مسیر راهنما و همراه شما خواهیم بود. در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید در همین پست کامنت بگذارید.

 

SodaDeFi

لینک ثبت نام در sodadefi

هشدار: shamohsen هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر میکنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید.

 

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

لینک کوتاه :

اضافه کردن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *